Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте и Благодаря за вниманието предварително.Имам впит нокът и въпроса ми е ако съм махнал нокътя почти до матрикса и няма инфекции ще се наложили да ми цепят месото ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Месото не се цепи. Или ти изрязват част от нокътя или ти го махат целия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно аз питах ,защото ми казаха ,че се цепи и после се шие и незнам колко  е истина :)

Аз не знам как работят тези за изправчнето за нокътя но нокътя ми е впит и от най-долната част  бонус , че това може да помогне само ако има какво да изправи все пак благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Месото не се цепи. Или ти изрязват част от нокътя или ти го махат целия.

А ако месото е надуто не се ли отстранява или ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Toshko12341 написа:

А ако месото е надуто не се ли отстранява или ?

Не, просто се почиства раната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не, просто се почиства раната.

Добре много благодаря за отговора желая успех на всеки със този проблем .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 пъти съм минавал през това и си има шевове по месото. Първия път ми резнаха само края на нокътя и имаше няколко шева по месото. Втория път (на другия крак) доктора реши да махне целия нокът (мисля че пак имаше шевове, не си спомням), но още преди новия да израсне пак се впи в месото и се наложи пак да ходя за да режат. Това все на палците. 

Случвало ми се е примерно и на среден пръст, но там съм оставял да си расте така и след време, когато впитото израсте, се оправя. Честно казано на мен ми е по гадно като има оперативна намеса, да ходя да ми сменят превръзки ала бала. Единия път се скъса шев по време на смяната и се наложи да ми направят един шев ... Та по ми е гадно това, като ми се враства/впива не ме боли толкова. Освен ако не се ритна или ударя някъде. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kristiyan.channel
      Здравейте,

Искам да ви попитам по какъв начин мога да си кача малко абонатите в YouTube. Може ли да ми кажете някакви начини. 

благодаря предварително

link: Here
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от georgi999
      Здравейте от доста време ме затрудняват едни въпросчета между които винаги си мисля че има повече верни .Благодаря предварително
      1ВЪПРОС-Кое от следните твърдения е вярно
      А)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава съответен обект от class
      Б)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава класа class
      В) jvm не използва класа class
      2ВЪПРОС -кое от твърденията не е вярно ?
      А) конструкторите могат да се задават подразбиране
      Б)конструкторите са полиморфни и претоварени
      В)конструкторите не са полиморфни но са претоварени
      3 ВЪПРОС- Кое от следните твърдения не е вярно ?
      А)final, референция не означава че не може да се променя рефенираният от нея обект
      Б)всички private методи в един клас по подразбиране са final и могат да бъдат предефинирани 
      В)final референция означава че не може да се обвърже повторно в нови обекти.
    • от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден и за много години !!! Имам запитване относно Facebook което забелязвам от скоро се случва и мисля,че е странно,защото преди никога не съм получавал това От 1 2 седмици забелязвам когато цъкна на графата Настройки -> Сигурност и Влизане -> See Recent Emails From Facebook -> ми показва ето тези работи всяко е с различна дата и час (естествено,че няма да копирам целия текст с датата и часа и останалите)
      Email subject
      влезте във Facebook с едно щракване
      А когато вляза в пощата ми има писма с следното :
      we noticed you're having trouble logging into your account. if you need help, click the button below and we'll log you in. log in with one click why did you receive this email? there was an unsuccessful login attempt on your account.
      А сега въпроса ? Трябва ли да се притеснявам излишно да си набивам някъв филм,че някой се опитва да ми разбере паролата и да влезе в Facebook-a или просто това е някъв от поредните им бъгове ? Сигурен съм,че все ще има някой който да е получавал такива писма или ако не той някой техен роднина/приятел и т. н. и да знае нещо по въпроса ? Мерси за отделеното време и лек ден

• Дарение

• Добави ново...