Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам странен проблем с който се сблъсквам за първи път.Наскоро си прекарах интернет и тв на Виваком и при проба да си пусна един видео файл през smart things от телефона си ,самия телефон не откри телевизора ,който е настроен на същия wifi.Ако някой знае къде може да е проблема моля са пише. Хубав ден!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, www543 написа:

Здравейте ! Имам странен проблем с който се сблъсквам за първи път.Наскоро си прекарах интернет и тв на Виваком и при проба да си пусна един видео файл през smart things от телефона си ,самия телефон не откри телевизора ,който е настроен на същия wifi.Ако някой знае къде може да е проблема моля са пише. Хубав ден!!!

Smart things е приложение на Самсунг за управление на разни сензори и ел домакински уреди, като климатици и др подобни. Това което ти трябва е Smart View - естествено, телевизора трябва да го поддържа. Друг потенциален проблем може да е включена опция за ap isolation в настройките на WiFi рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, street racer написа:

Smart things е приложение на Самсунг за управление на разни сензори и ел домакински уреди, като климатици и др подобни. Това което ти трябва е Smart View - естествено, телевизора трябва да го поддържа. Друг потенциален проблем може да е включена опция за ap isolation в настройките на WiFi рутера.

Имам го инсталиран но пак не става с друг интернет работи какво значи това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка какъв е телефона - Samsung какъв или друга марка... ? SmartView на по-новите Samsung устройства принципно работи през Wi-Fi Direct. Свързва се с TV -то без какъвто и да било посредник, а за други телефони вече може и с посредник - приложение....

https://play.google.com/store/apps/collection/cluster?clp=ggEMCgpzbWFydCB2aWV3:S:ANO1ljLhqWo&gsr=Cg-CAQwKCnNtYXJ0IHZpZXc%3D:S:ANO1ljLxI6g

Предполагам че нямаш Smart View горе в бутоните на панела за известия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, [email protected] написа:

В крайна сметка какъв е телефона - Samsung какъв или друга марка... ? SmartView на по-новите Samsung устройства принципно работи през Wi-Fi Direct. Свързва се с TV -то без какъвто и да било посредник, а за други телефони вече може и с посредник - приложение....

https://play.google.com/store/apps/collection/cluster?clp=ggEMCgpzbWFydCB2aWV3:S:ANO1ljLhqWo&gsr=Cg-CAQwKCnNtYXJ0IHZpZXc%3D:S:ANO1ljLxI6g

Предполагам че нямаш Smart View горе в бутоните на панела за известия...

Имам го инсталиранкакто..и сега така и и преди !!телефона е Samsung s8 по принцип ползвам само smart view защото е по добър от smart things също имам и др .подобни приложения които работеха преди .Преди малко ходих у брат ми , той е на А1 интернет и телевизора му е LG и се свързва без проблем със всичките приложения .Ясно че проблема е в Виваком но защо не ми е ясно 

Може нещо DNLA сървъра  да е прецакан на Вивакома  или !!?

преди 20 минути, www543 написа:

Имам го инсталиранкакто..и сега така и и преди !!телефона е Samsung s8 по принцип ползвам само smart view защото е по добър от smart things също имам и др .подобни приложения които работеха преди .Преди малко ходих у брат ми , той е на А1 интернет и телевизора му е LG и се свързва без проблем със всичките приложения .Ясно че проблема е в Виваком но защо не ми е ясно 

Забелязах и че иконката в ютуб я няма за споделяне чрез youtube от телефона.Намам идеа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, www543 написа:

Кой е доставчика, няма никакво значение! Връзката не минава през интернет. Проблема е в настройките на рутера (АР-то) най вероятно. Пробвай връзка чрез wifi direct

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, street racer написа:

Кой е доставчика, няма никакво значение! Връзката не минава през интернет. Проблема е в настройките на рутера (АР-то) най вероятно. Пробвай връзка чрез wifi direct

Оправих нещата,като вкарах лан кабела от рутера в телевизора и тръгна работата !незнам защо ама само така работи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, www543 написа:

Оправих нещата,като вкарах лан кабела от рутера в телевизора и тръгна работата !незнам защо ама само така работи!

Защото безжичните клиенти в LAN са изолирани един от друг! Това е настройка на самия рутер и може да се изключи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...