Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, mr mcwolf написа:

За можене, можем, Силве. Но защо да го правим?

???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Марио Проданов
      Здравейте на всички! 
      Опитах се да напиша програмата, която имам от училище, но не успях и имам грешки и не стигам до отговора от условието долу, както съм описал. 
      Може ли някой да ми помогне? Ще бъда много благодарен.  
      Коментари от типа : не можеш ли сам да я напишеш и подобни са излишни. Нямам такъв опит и все още се уча. 

Ето го условието.
      Условие: Да се напише програма, която въвежда от клавиатурата цяло число 2<=n<=25 и редица от реални числа a0,a1,a2,...an-a, след което намира и отпечатва колко пъти в масива се среща максималният му елемент.
      Примерен вход: 6                                                   Примерен изход: 3
                                      2.6 9 -5 9 19 9

• от reni999
      Здравейте!
      Искам малко помощ за една задача.
      Следната задача е:  Да се напише функция, която да връща максималната стойност на връх в дадения граф и се добави към менюто.
      Ако може да ми помогнете  ще ви бъда много благодарна. Търсила съм в нета но не мога да го разбера.😥
    • от Birhan Husein
      Трябва ми функция,която проверява дали в даден ориентиран граф има връзки от вида: паралелни ребра-ребра,които свързват едни и същи възли.В решението ми съм използва представяне на графа чрез списъци на съседство.Прикачил съм до къде съм стигнал.Някакви идеи?
      Source.cpp
    • от Antoan Donchev
      Здравейте някой ако има идея как да направи следната задача ще съм благодарен. Да се състави програма на С/С++, която използва функция за определяне на ранга на даден ориентиран граф. Рангът е максималната степен на връх в графа.
    • от Теодора Теодорова
      Може ли за малко помощ?Дадена е матрица а[3][3], елементите, на която са цели положителни числа. Да се напише програма, която намира сумата на тези елементи, чиято сума от индексите за ред и колона е четно число.
  • Дарение

• Добави ново...