Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за izkupi.me

Kaloyan Atanasov
 Сподели

Препоръчан отговор

Дефинирай "оригинални маратонки"?... Например "Adidas" и "Puma" са немски марки и компани. Маратонките с тези марки, произведени в Китай, оригинални ли са?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, **Alex&Vanko** написа:

Как си купувате обувки по интернет без да ги пробвате?

Поръчката  да е с тестване на стоката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, **Alex&Vanko** написа:

Как си купувате обувки по интернет без да ги пробвате?

Пробват се в някой магазин и ако се харесат тогава поръчват през онлайн магазин. Така съм чувал че се прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, JKirilov написа:

Хубав сайт, ползвал съм го 2-3 пъти. Ако искаш да ти цитирам още няколко?

Ако може ще съм ви благодарен 🙂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Крайно недоволен съм от обувките, които поръчах в Izkupi.me

Поръчах си маратонки Puma и на 23 март пристигнаха в офис на Еконт, от където си ги взех. Когато ги обух всичко беше наред, но чак след 2 седмици започнах да ги нося, понеже навън валеше през по-голямата част от времето. Оказва се, че след около седмица дясната обувка отзад, откъм ахилесовата пета започна да ме "убива". На втория-третия ден вече имах мазол, а след това и кръв, толкова сериозно беше. Видимо нямаше скъсано или нещо да стърчи, но като опипвам и сравнявам с лявата обувка имаше все пак разлика - малка, но съществена, за да ме "убива". Вътре има една пластина, която явно не е , както трябва и е малко издадена. За съжаление така направена обувката става неизползваема.

Обадих им се на 23 април и им обясних проблема. Казаха, че това не е дефект и не могат да я приемат.

Носил съм само оригинални обувки като Пума, Адидас и Найк и имам голяма база за сравнение. Обувките от Izkupi.me ме карат сериозно да се съмнявам, че са оригинални по три причини:
1. Именно описания по-горе проблем с тази пластинка - това недоглеждане трудно фирма като Пума ще си го позволи.
2. Обувките не успяха да слегнат и да приемат формата на крака ми. Тези, които са носели оригинални обувки знаят, че с времето тя се оформя по крака на човека
3. Вече не миришат на ново, нито пък на лошо, но все пак от опит знам, че оригинална качествена обувка ако се носи с чисти и оригинални чорапи от добра материя с времето не се вмирисват, въобще.

Категорично вече не бих си купил обувки от Izkupi.me защото имам сериозни доводи да вярвам, че не всички са оригинални. Възможно е и да са такива, но с дефекти, макар че по-скоро вярвам, че не са много оригинални. Може да са просто качествени ментета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
  • 9 месеца по-късно...

Не съм пазарувал от тях понеже ми изглеждат ментарливи, на ниски цени. Купувал съм си маратонки sportmoda.bg и съм доволен. Нямат много модели но са коректни и маратонките са оригинални.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 месеца по-късно...

Посете онлайн магазин SPORTFASTER.COM и се насладете на оригинални маратонки, маркови анцузи и спортни стоки за всеки спорт и всеки ден.
В категория РАЗПРОДАЖБА ще намерите всичко, което Ви е необходимо за Вашия спорт.

Цитат

В SportFaster.com качестсвото определя цената!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Слогана за качеството и подписа с ниските цени, означава ниски цени ниско качество😀

Умен дом от Smartdirect.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване