Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Звуците на звънене които задавам не се изпълняват

Препоръчан отговор

Здравейте.Като задам определен звук на телефона(Xiaomi mi2) той не звъни като ми звънне някои ,а звъни с някакъв дефаутски звук.Някои знае ли как да го оправя?
Другия проблем е,че като задавах звуците на телефона и нали пита от къде да отвори  дадения звук и дали да се отваря винаги дадена  програма или само един път,и аз без да искам отбелязах винаги и сега не мога да отворя другите звуци от папките или  от zedge.Това как да го оправя да ме пита пак  от къде да отворя звуците .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всеки телефон с Android: влизаш в указателя, намираш името на конкретния човек. Избираш редактиране или опции.

По надолу. ще ти се покаже опция да избереш мелодия или звуков файл/mp3 да го браузнеш, като избереш къде се намира в паметта на телефона или картата памет.

Като има едно важно условие, (при по старите телефони) контакта който редактираш, трябва да е копиран в паметта на телефона. За да ти се покажат повечето опции за редактиране на конкретния контакт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За определен контакт от телефона си звани както му го задам.Проблема е че не ми звъни мелодията  която задавам за всички други обаждания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, smurfavr написа:

За определен контакт от телефона си звани както му го задам.Проблема е че не ми звъни мелодията  която задавам за всички други обаждания.

В настройките на телефона Звуци има мелодия за звънене, както и за известията (съобщения и прочие)

Направи му един рестарт, да не се "бъгнал" нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, oic написа:

В настройките на телефона Звуци има мелодия за звънене, както и за известията (съобщения и прочие)

Направи му един рестарт, да не се "бъгнал" нещо.

Аз точно от тези настройки ги сменям,но не става.Пише името на мелодията която искам,но не свири нея.Телефона съм го рестратирал,свалях картите и какво ли не.

преди 1 час, profan4o написа:

Пробвай да копираш мелодията на самия телефон, да не е на картата.

Пробвал съмне става.

Ако някои знае как да оправя това по долу което съм написал може би ще се реши проблема.

Другия проблем е,че като задавах звуците на телефона и нали пита от къде да отвори  дадения звук и дали да се отваря винаги дадена  програма или само един път,и аз без да искам отбелязах винаги и сега не мога да отворя другите звуци от папките или  от zedge.Това как да го оправя да ме пита пак  от къде да отворя звуците .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, profan4o написа:

https://support.google.com/android/answer/9415055?hl=bg  . Може би това търсиш?

Благодаря @profan4o . това ми трябваше и проблема се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване