Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предложение за кабел за монитор

Препоръчан отговор

Здравейте! Накратко. Поръчах си LG 24GL600F https://www.lg.com/hk_en/monitor/lg-24GL600F-B монитор за компютъра ми. Какъв кабел ще е най-добрата опция от към качество и трансфер на данни? HDMI или DisplayPort?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според информацията тук. трябва да тръгне 144 hz, както и на HDMI, така и на DP.

Ако монитора е нов, не бързай да вземаш кабел. Защото обикновенно има в комплекта

Изчакай ,като го получиш.

П.П. TN , монитора е кофти матрица. откъм цветове. Но, ако го взимаш основно за гейминг се компенсира от цената  повечкото Hz. (за някой потребители)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, oic написа:

Според информацията тук. трябва да тръгне 144 hz, както и на HDMI, така и на DP.

Ако монитора е нов, не бързай да вземаш кабел. Защото обикновенно има в комплекта

Изчакай ,като го получиш.

П.П. TN , монитора е кофти матрица. откъм цветове. Но, ако го взимаш основно за гейминг се компенсира  повечкото Hz. (за някой потребители)

Да, нов е. Аз това мисля да изчакам да видя дали ще има кабел и ако има би трябвало да е HDMI. Мисълта ми е дори и да има HDMI дали да не си поръчам DisplayPort-a. Мерси.Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, KiNGSTON97 написа:

Да, нов е. Аз това мисля да изчакам да видя дали ще има кабел и ако има би трябвало да е HDMI. Мисълта ми е дори и да има HDMI дали да не си поръчам DisplayPort-a. Мерси.Успех!

Според сайта за инфо за монитора , монитора трябва да пристигне с HDMI, кабел в комплекта.

Но, понякога за различните географски ширини, аксесоарите са различни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кабел винаги можеш да си купиш/поръчаш. Тествай на първо време с наличните в комплекта, ако има проблеми, тогава ги сменяй.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване