Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 не се стартира правилно

Препоръчан отговор

Имам проблем с компютъра снощи докато гледах филм и ми показа син прозорец на монитора и там пишеше Windows 10 не се стартира правилно какво значи това рестартирахго и пак това цяла нощ се опитвах да го оправя и не стана. Днес го закарах в сервиз и там ми казаха че проблема е от видео картата да ли е от видео картата и казаха че видео картата е за смяна видео картата е Sapphire R9 270x Dual-x единия вентилатор на видео картата не работи да ли от там идва проблема 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Жозеф Добрев написа:

Имам проблем с компютъра снощи докато гледах филм и ми показа син прозорец на монитора и там пишеше Windows 10 не се стартира правилно какво значи това рестартирахго и пак това цяла нощ се опитвах да го оправя и не стана. Днес го закарах в сервиз и там ми казаха че проблема е от видео картата да ли е от видео картата и казаха че видео картата е за смяна видео картата е Sapphire R9 270x Dual-x единия вентилатор на видео картата не работи да ли от там идва проблема 

При тази информация може само да гадаем. Ако вентилатор или вентилатори не работят, видео картата не се охлажда. Щом не се охлажда прегрява, а щом прегрява се получават точно такива рестартирания. Ако кажеш каква е грешката от синия екран може и да ти дадем повече инфомрация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване