Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за слушалки

Препоръчан отговор

Здравейте!

Изпаднаха ми 3 броя Jabra GN2000, които след като се разрових в нета скивах, че са  скъпи , въпреки, че изглеждат като от 20 лева.Да обаче явно са слушалки за стационарен телефон и не мога да ги подкарам на компютъра...Също така имам и Plantronics DA45 - M, което при мен е USB кабел, завършващ с някакво модулче с опции за мют, volume up/down и за приемане на разговори.Явно има нещо липсващо...Донесоха ми ги, явно са били захвърлени, но питането ми е има ли начин да ги подкарам на компютъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросните слушалки работят на USB.

Ако при теб липсва модула(макар на снимката да виждам че няма опция за изключване), то не е възможно тяхното включване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен слушалките завършват с този QD конектор.Свържа ли плантроникса в USB порта, и после към слушалките, звук няма, но самите пластини в конекторите са различни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти трябва преходника и конектора. Не си казал точно модела има Duo (stereo) и Mono модел.

От списъка (като избереш точният модел) имат някакъв firmware  и софтуер. Но без преходника, ефекта ще е нулев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стерео са, ще потърся утре преходник ако намеря някъде по магазините.Мерсаж!Звук изкарах но е много слаб, едвам се чува...Пиновете на слушалките са 4, а на джаджата на плантроникс са 6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване