Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам голяма стена на хола и желая вместо тв да си взема що годе добър проектор. Понеже не съм запознат с тях ще се радвам да ми препоръчате някой добър като цена-качество. И да е минимум 720p натив резолюция до макс 1080p и да не е лазерен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не може да се прави сравнение между картината на прожектор и тази на съвременен TV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Joss Bomon написа:

Изобщо не може да се прави сравнение между картината на прожектор и тази на съвременен TV.

Да си взема супер дупер намазания олед и после трябва да му треперя да не направи бърн ин. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо виждал ли си на живо каква е картината от прожектор ?! А колко часа живот има лампата му... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Joss Bomon написа:

Изобщо виждал ли си на живо каква е картината от прожектор ?! А колко часа живот има лампата му... ?

Виждал съм и ме устройва картината. За лампата между 10 и 20000 часа дават, че издържа. Зависи и от модела все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия прожектори продава ли ги някой още.Голяма боза са.Авторе и мен не ме кефи олед, и съм си взел 4К.Вземи си едно 4К и си гледа пъшънлъка и рахатлъка, и не се прави на ретрогангстер.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, franchesko написа:

Тия прожектори ползва ли ги някой още.Голяма боза са.Авторе и мен не ме кефи олед, и съм си взел 4К.Вземи си едно 4К и си гледа пашанлъка и рахатлъка, и не се прави на ретрогангстер.;)

Сори, искам да съм ретрогангстер със сто инча екран от проектора и да си го местя дето ми падне. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, dimy написа:

Записвам се ...

Не виждам смисъла, след като в клипчето от първия ми пост всичко става ясно. Никой не е казал, непременно олед да е телевизора.

преди 18 часа, dream3dprint написа:

За лампата между 10 и 20000 часа дават, че издържа. Зависи и от модела все пак.

10000.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Joss Bomon написа:

Не виждам смисъла, след като в клипчето от първия ми пост всичко става ясно. Никой не е казал, непременно олед да е телевизора.

10000.png

Значи докато е в гаранция ще се сменят често лампи. Освен олед другата технология не ми харесва, контраста е много малък. Може би когато пуснат микроЛед технологията и стане по достъпна тогава ще се ориентирам към такъв вид ТВ. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, franchesko написа:

мен не ме кефи олед, и съм си взел 4К

Не пиши глупости!

https://www.sony.bg/electronics/televizori/a1-series

А авторът на темата се гъбарка яко... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, JKirilov написа:

Не пиши глупости!

https://www.sony.bg/electronics/televizori/a1-series

А авторът на темата се гъбарка яко... :)

В Оледа, виждал съм мостри на живо се виждат прекалено много детайли, които в реалноста няма как да улови човешкото око. Не ми е естествена тая картина на оледите, и за това съм се спрял на 4К.То не, че и всички 4К имат реалистична картина, но имах възможноста да тествам вкъщи около десетина различни модела до като напипам този , който ми вади най-реалистична картина.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, franchesko написа:

В Оледа, виждал съм мостри на живо се виждат прекалено много детайли, които в реалноста няма как да улови човешкото око. Не ми е естествена тая картина на оледите, и за това съм се спрял на 4К.То не, че и всички 4К имат реалистична картина, но имах възможноста да тествам вкъщи около десетина различни модела до като напипам този , който ми вади най-реалистична картина.:)

Поклон! Искам автограф :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Франческо, ти луд ли си? :angry:

Едно и също е, ако може така да се отговори на глупостите ти! 4К може да е OLED, може да не е. OLED може да 4К, може да е HD...

Ти си взел 4К LED, защото си нямал пари за 4К OLED!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама защо трябва да ме кефи 4К OLED бе човек!? Ти в главата ли си ми да знаеш моите вкусове и предпочитания?Или в банковата сметка да знаеш колко пари имам? Аз да не съм идиот да купувам нещо , което аджеба някой ми го представя, ,, като най-добро,,  обаче доказано куца технология.След кратко време ще поефтинеят, и пак няма да бъдат толкова купувани колкото LED телевизорите.Най-малкото заради проблемите им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, franchesko написа:

..., но имах възможноста да тествам вкъщи около десетина различни модела до като напипам този , който ми вади най-реалистична картина.

Което означава че 9 телевизора които ти си тествал, ще бъдат пробутани на 9 балъци купуващи онлайн, нали така.

То като пика всеки у басейна, после всички се къпят у пикоч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Белгиеца написа:

Което означава че 9 телевизора които ти си тествал, ще бъдат пробутани на 9 балъци купуващи онлайн, нали така.

Няма как да стане при телевизорите, защото купувача може да си провери, колко часа е работил телевизора като го разопакова.Има си много адекватен закон, за  онлайн търговията, две седмици тест, който защитава потребителя, стига той да има малко сивак.Но понеже съм бил в тоя батак с онлайн търговията, ще ти обесня, някои неща.Хиляди потребители масово връщат, без основателни причини.Не го кефи  как бачка.Върнатите телевизори например, се препродават на занижени цени, вече като ,,върнат,, ,които са добра оферта за някой сметкаджия западняк например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Константин Дачовски
      Здравейте, колеги! От много време търся от къде мога да изтегля сезоните на любимия ми сериал- Столичани в повече. В Замунда вече ги няма, а не знам къде да търся. По-специално ми трябват сезоните от 5 до 13, включително. Ще съм Ви благодарен, от името на цялото ми семейство, ако ми помогнете.
    • от ninavarna
      Здравейте! Преди няколко дни си направи пиърсинг на носа,но ми казаха само че трябва да изчакам малко преди да сменя мед.обеца.Понеже не знаех колко точно малко се разрових във форуми и имаше хора, които бяха споделили, че са ги сменили 24 часа след като им е направен пиърсинга, други няколко дни, трети след седмици,понеже е хрущял и зараствало по-бързо. Затова имам няколко въпроса. Първо мога ли да я сменя след няколко дни или е прекалено рано и от какъв материал е по-добре да е новата ? Може ли да я сменя с тези които са като халки или да си сложа пак с топче? Моля, хора които лично са минали през това да кажат. Благодаря предварително!
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от UTRR5471
      Преди известно време от този сайт си бях поръчал една конфигурация: https://desktop.bg/grigs-absolute-grigs_absolute_commander_intel_black    Понеже я бях натоварвал доста, гледах едно видео как да си почистим видеокартата и го направих. Всичко беше точно до момента в който си махнах радятора след почистването и го остваих да съхне вързано за едни въжета здраво на терасата. В вторника след обяд излязох с приятели, но се завихри силен вятър. Привечер когато се прибраш забелязах, че горната част от видеокартата я няма там където я бях оставил. Слязох пред блока и я потърсих. Забелязах часта направена на нищо под терасата ми която е на 6 етаж. Цялото охлаждане с радятора, пластмасата, перките и по-дребните части бяха строшени.  Някой да знае от къде мога да си взема такава част за GeForce GTX1660 super Gaming X от MSI ? 
    • от Margarita Stoyanovich
      Здравейте! Преди 1 година си купих нов Hp лаптоп, но за съжаление се оказа бръкма и се развали малко след като го купих. Имам намерение да си купувам втора ръка, но съм с ограничен бюджет до 400лв. Единствената игра, която ще имам е Симс 4. Съвет горе-долу какъв лаптоп да си взема? Ето това са някъкви, които си харесах.... 
      https://m.olx.bg/ad/acer-v5-561g-i5-4200u-8gb-1tb-2gb-vga-full-hd-CID632-ID852Tm.html
      https://m.olx.bg/ad/acer-aspire-e5-511g-kato-nov-CID632-ID7lher.html
      https://m.olx.bg/ad/prodavam-laptop-acer-aspire-5536g-512gb-ssd-chuden-vizhte-opisanieto-CID632-ID84O7z.html
      https://m.olx.bg/ad/laptop-dell-studio-1555-windows-10-pro-CID632-ID85j3i.html
      https://m.olx.bg/ad/dell-vostro-15-3000-CID632-ID81PHm.html
      https://plasico.bg/dell-latitude-e6440-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BD-%D1%81-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F-95912.html
  • Дарение

• Добави ново...