Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моя лаптоп отнема много време докато се преинталне

Препоръчан отговор

Имам Acer Aspire E1-531G, хвана го вирус, но антивирусните програми не помагат, за 1 час стигна Resetting your PC 36% и сега е 37%

Редактирано от Теодор Тодоров (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Теодор Тодоров написа:

Пуснах е на Full clean the drive

В такъв случай е нормално да се бави. Ако не ти се чака го изключи от копчето и преинсталирай на чисто от флашка. Ако и това не ти се прави, го изчакай да приключи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JKirilov написа:

Не е ясно защо "преинталне" се допуска и то в заглавие?

Tова ще да е някакъв диалект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Hot Bastard написа:

Ако не ти се чака го изключи от копчето и преинсталирай на чисто от флашка.

Машината е с Windows 8.1, когато се опитвам да го сложа от флашка, изисква продуктов ключ, а аз нямам никакви продуктови ключове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Теодор Тодоров написа:

Машината е с Windows 8.1, когато се опитвам да го сложа от флашка, изисква продуктов ключ, а аз нямам никакви продуктови ключове

е та ти не знаеш ли как се прави инсталация без ключ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, дръндю написа:

е та ти не знаеш ли как се прави инсталация без ключ?

Трябва ти някакъв ei.cfg файл, но не знам къде във флашката трябва да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аве аз не съм специалист и не мога да се ровя в конфигурацията
това което съм правил е да монтирам  осмицата във виртуален дял и да копирам файла install.wim  намиращ се в папката sources
после поставям този файл в инсталациона флашка на десетката...тъй де, заместваш файла на десетката с този на осмицата
предполагам няма да ти е трудно да намериш папката sources в осмицата и десетката
твой е избора дали ще монтираш или разархивираш осмицата за да имаш достъп до този файл

пп
след инсталацията, пак ще ти трябва ключ за активация

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване