Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Хубав басов плътен звук?

Препоръчан отговор

Здравейте, минала седмица си купих Honda Civic VI Coupe с VTEC (снимка), колата е стокова. Искам да попитам какво да сменя, за да изкарам хубав басов плътен звук? Защото все пак японското трябва да ти доставя удоволствие :D

Въпроса е може ли с бюджет от 100 лв да се постигне нещо? не става въпрос да събуждам всички, просто лекичко така да има бас. Нещо като на Subaru WRX, аз знам няколко неща:

1.Да махна задното гърне и да ми сложат само 1 права тръба. (правил съм това на старата ми кола Focus ST170, по-шумна е, но нямаше бас, пращи защото тръбата беше малка 45-50 мм

2.Да махна задното гърне и да сложа едно спортно гърне, има ги по 50-60 лв

3.Кажете Вие от личен опит Благодаря!

maxresdefault.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз помислих че искате хубав саунд в автомобила, пък то - да плашиме гаргите с бучене.....Наистина сериозен проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, hv_v622 написа:

....сложа едно спортно гърне, има ги по 50-60 лв

Малкия - не се занимавай с глупости, да правиш от колата си поредната кочина. Няма такива спортни ауспуси за по 50лв, дори не втора, ами десета употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не пипай на тоя спрекяк.Няма по трагична картина от на кола, която реве като хималайска мечка, а не мое да откине.Със 100-тя лева бюджет, може да се постигнат много по- смислени неща.Купи на баба ти въглища за зимата например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, franchesko написа:

Няма по трагична картина от на кола, която реве като хималайска мечка, а не мое да откине.

Щот не си виждал Кавазаки 400цц - кат си ходиш по улицата чуваш нещо приближава, ама със страшен рев, очакваш всеки момент покрай теб да профучи нещо поне с 300 и чакаш, и чакаш, и чакаш, и по някое време на коледа, гледаш минава един мАтор със 40. Нема такъв цирк заклевам се.

Няма забравя преди години, кога заведох един приятел за първи път на Д. Митрополия - пича хич не ги знаеше кое е Хонда, кое Сузуки, което е съвсем нормално, за човек, който не е сектант пистаците си приличат много. Та гледа ги човека как се гонят и по едно време ми вика - а бе кои са тия (и ми ги посочва) само вдига олелия, па не върви. :Д Е - рекох му - те сега ти стана ясно, що е такава славата на Кавазаки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване