Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на нови слушалки

Препоръчан отговор

Здравейте! Трябват ми нови слушалки, защото старите (някакви Scullcandy bass boosted) почти издадоха багажа. На доста време са и по време на игра се чу някакво гадно стържене и бучене и от тогава нямат никакъв бас вече и звукът е ужасен, пък и вече самият плат по тях е мнооого износен, така че трябва смяна с нови. 70-80 процента от времето ще се ползват за игри слушалките за предпочитане са on ear and over ear, но все пак като пътувам със самолет или ги ползвам някой път навън е желателно да не ме гледат като извънземен. Пробвал съм така наречените "геймърски" слушалки, но не ме кефи звукът. А микрофон си имам отделен и засега никой не се е оплаквал че не ме чува по време на игра. Музиката която се слуша понякога със слушалки е trip hop, rock и всякаква chill music и докато бачкаха старите слушалки със специалното усилване на басите слушах често bass boosted remixes. Бюджета който съм решил да отделя е до 120-130 лири, като е ако нещо много качествено бих дал още 20тина лири отгоре. Бих предпочел да пазарувам от Amazon  , но общо взето всеки английски магазин ми върши работа. 

Благодаря предварително на тези, които ще се включат с полезни съвети

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-първо от всичко - слушалки се избират със слушане (или в краен случай с мнооооого четене).

Погледни Sennheiser HD 5** серията - повечето са отворени, т.е. никак няма да са подходящи за самолет и за навън, понеже имат 0 изолация, но отскоро имат няколко затворени модела в серията - примерно HD 569.

Евентуално погледни също Audio-Technica M50X.

Внимавай какво точно слушаш - някои от тези bass boosted видеа може да clip-ват звука и от това слушалките да са "изпърдяни". Като нищо може да се случи и на следващите слушалки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, killchain написа:

Най-първо от всичко - слушалки се избират със слушане (или в краен случай с мнооооого четене).

Погледни Sennheiser HD 5** серията - повечето са отворени, т.е. никак няма да са подходящи за самолет и за навън, понеже имат 0 изолация, но отскоро имат няколко затворени модела в серията - примерно HD 569.

Евентуално погледни също Audio-Technica M50X.

Внимавай какво точно слушаш - някои от тези bass boosted видеа може да clip-ват звука и от това слушалките да са "изпърдяни". Като нищо може да се случи и на следващите слушалки.

Благодаря за съвета! Най-вероятно ще са Audio-Technica ATH-M50X само малко ме притеснява че са доста стар модел, но покриват всичките ми изисквания и имат добър рейтинг в Амазон от покупателите и в ревютата ги хвалят, предполагам че и в игрите ще вадят добър звук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво ако е стар модел? Това не е процесор или видеокарта, че нещата да се променят всяка година. Sennheiser например все още продават модели слушалки със същите говорители, които са ползвали преди 20 години. Някои от нещата, които могат да се променят драстично, са например Bluetooth, активно шумопотискане, батерия - все работи, които не се отнасят за тези модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, killchain написа:

И какво ако е стар модел? Това не е процесор или видеокарта, че нещата да се променят всяка година. Sennheiser например все още продават модели слушалки със същите говорители, които са ползвали преди 20 години. Някои от нещата, които могат да се променят драстично, са например Bluetooth, активно шумопотискане, батерия - все работи, които не се отнасят за тези модели.

Поръчах ги преди малко (Audio Technica ATH-M50XGM Gun Metal Цвят ) Чудих се от сутринта да ги поръчвам ли, да не ги ли поръчвам и докато се двоумя бяха вдигнали цената пак от 94 на 124 за този цвят и се зачудих дали да не поръчвам направо wireless, но сега като проверих пак и гледам  94 отново и директно пуснах поръчката. Вярвам че ще ми харесат. Благодаря за съвета и след няколко дена ще споделя първи впечатления от покупката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване