Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

https://www.jarcomputers.com/cart/recommend/7LvSxL4dNI1kdta

Трябва да се сглоби компютър за игри, бюджетът е 1400 лева. Има монитор, не е нещо специално, съвсем обикновен монитор. Останалата периферия ще се закупува отделно. Искам да питам дали тази конфигурация е оптимална за парите си и дали има огромна разлика между Ti и обикновенната видео карта на тоя модел?

Може да поръчам и от друг магазин, ако има по - изгодни оферти. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/63919p1r64049p1r58907p1r64004p1r62001p1rf.html

Гледайки тези цени ..

Също така бих променил някой от избраните компоненти както виждаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, arestant написа:

sky.png

ryzen 5 1600 af

msi b450m pro vdh

паметта е кит

.... и охладител няма да е зле колега

Тук видео картата не е Ti обаче!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, plamen_petrov_80 написа:

Тук видео картата не е Ti обаче!

.... каква е разликата според теб между ti и super .... около 0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, се спрях на тези компоненти.

http://nikem-bg.net/cart/64004p1r58907p1r60402p1r63711p1r2197p2rf.html

и

Как мислите, смятам, че охладителят на процесора ще се справи, аз имам конфигурация с AMD 5 2400G, с вграденото видео карам и няма проблем с температурата, дори ме изненада, че поддържа доста ниска температура.

sss.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- не си вземай видео карта с една перка

- мисля че другия модел във Скай(ако има наличност) на 1600 е AF този май не е

- охладителя винаги го сменям като правя конфиг с 1600AF ако не е изключен бууста вдига 1.5 волта когато си иска процесора и шума е доста силен. Температурите не са много зле за повечето хора но за моите стандарти(които са завишени) не са добре. Препоръчително е да се вземе някакъв охладител не е задължително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Can Oa написа:

- мисля че другия модел във Скай(ако има наличност) на 1600 е AF този май не е

Артикул: YD1600BBAFBOX

... и за 30 лева gammaxx 400S

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, arestant написа:

Артикул: YD1600BBAFBOX

... и за 30 лева gammaxx 400S

Не вярвам на тези описания след като целите са насрани - пише че е Spire охладител в описанието а то няма как да е , после пише че е 14nm и сложен парт номер на AF.

Всеки си избира на кой ред да вярва ...

Аз избирам да вярвам на това че другия в момента е наличен в БГ при вносител а избрания от 205 лева го няма в БГ от 2 седмици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..... а при кой вносител видя наличен стария 1600, че да е той ?? ...асбис не съм гледал,  в мост го има точно AF BOX за 176 без ддс....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, arestant написа:

..... а при кой вносител видя наличен стария 1600, че да е той ?? ...асбис не съм гледал,  в мост го има точно AF BOX за 176 без ддс....

Никъде не съм го видял просто не се знае какво предлагат като цялото описание е леш - в моста го няма от повече от 2 седмици.

В Азбис аз взех последната бройка преди 2 седмици на машината която е тука на склад.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване