Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте някой по запознат с материята може ли да ми обясни като на глупак какво е KHZ . Вчера при сканирване на един от телевизорите ни в вкъщи забелязах , че пише KHZ а не MHZ както е на другите . Прочетох в нета , че може да е за IPTV , но моят доставчик за сега не предлага такава услуга . Имам проблем с една от честотите много насича и не става за гледане но там е само един канал  , на другите телевизори в вкъщи въпросната честота в MHZ няма проблем .Пробвах какво ли не да го върна на MHZ но неуспешно .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В килохерцовия обхват се намират радиопрограми. Няма как да има TV.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

В килохерцовия обхват се намират радиопрограми. Няма как да има TV.

E ми може довечера ще направя снимка на една от честотите да видиш , че пише KHZ

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Raze написа:

=.001*

Честотната лента на видео сигнала е от 3, до 6,5MHz

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрете да гледате телевизия. Вредна е за всички. Изключете телевизорите и включете критичното мислене. Не ви трябва правоъгълна кутия да ви казва какво да правите.

• Харесване 2
  • Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е дебилизор че правиш тема с тъп въпрос? Разликата пт мега до кило трябва да сте я учили в училище  и е тамън 1000 пъти. Само при програмистите е 1024, но тогава обикновено са байтове, а не херци.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Филипов написа:

За какво ти е дебилизор че правиш тема с тъп въпрос? Разликата пт мега до кило трябва да сте я учили в училище  и е тамън 1000 пъти. Само при програмистите е 1024, но тогава обикновено са байтове, а не херци.

Е ми преди 12 години съм завършил и материята се забравя затова предупредих по горе като на глупак да ми се обясни и в нета прочетох горе долу за какво става въпрос но викам да пусна тема може и други като мен да не знаят .

Ето я снимката https://dox.abv.bg/download?id=9e493fdd19

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, adersa написа:

Ето я снимката https://dox.abv.bg/download?id=9e493fdd19

Махаш трите нули накрая и става в мегахерца.

Ето помощник https://www.convertworld.com/bg/chestota/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не реви и не се ядосвай приятелю, имаше хиляди теми, че ефирните телевизии са прехвърлени накуп в много по-нисък обхват, за да се освободи място за 5G и други глупости...

• Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, JKirilov написа:

Не реви и не се ядосвай приятелю, имаше хиляди теми, че ефирните телевизии са прехвърлени накуп в много по-нисък обхват, за да се освободи място за 5G и други глупости...

Голяма глупост изцепи! От кога има телевизионни канали в 3.3-3.8GHz или 2.3 -2.6GHz обхвати? Че и да ги местят по тази причина.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, JKirilov написа:

Това къде го видя

Ами, чети, не давай акъли за хапчетата. Простееш активно!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За твоята голяма уста всички знаем, че няма напълване и влезеш ли в серия нямаш спиране с офтопициите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване