Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Гледам сериалите на "Черна роза"с руски субтитри от You Tube.Проблемът е в картината.Защо се получава това разминаване в долната част

на видеото?Не знам евентуално какви данни трябва да ви подам,или това е от източника.Ще съм благодарен за всякакви мнения.

Screenshot - 7_28_2020 , 7_23_25 PM.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое разминаване?
Сивата и червената лента ли?
Ако да, червената лента показва докъде си изгледал видеото, а сивата колко е изтеглено(Заредено).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Raze написа:

И при мен я има тази линия, така са го записали.

Става въпрос за екранния образ.Долната част(една пета или една четвърт от образа)се разминава и играе наляво и дясно спрямо горната част.Пробвайте и вие да гледате и ще разберете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нали това ти казвам, така е записано видеото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E,поне да съм спокоен че проблемът не е при мен.Благодаря за съпричастието ви.

Жалко,че този сериал още не е с български субтитри.Навремето гледахме "Завинаги"(после стана Семейство Буран)с бълг. субтитри.Там нямаше грешка.

Тези сериали ги дават по телевизията,но са раздробени на по 45 мин.и ти писва от реклами.А така поне гледаш 2 часа(все едно 4-5 серийки наведнъж ).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Vladimir Tomov написа:

Тези сериали ги дават по телевизията,но са раздробени на по 45 мин.и ти писва от реклами.А така поне гледаш 2 часа(все едно 4-5 серийки наведнъж ).

И за това има решение (поне частично) - пускаш половин-един час след излъчването, превърташ назад до началото, после като дойде реклама, превърташ пак напред, за да я пропуснеш. Поне при оператори и приемници, които го поддържат.

Редактирано от killchain (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, killchain написа:

И за това има решение (поне частично) - пускаш половин-един час след излъчването, превърташ назад до началото, после като дойде реклама, превърташ пак напред, за да я пропуснеш. Поне при оператори и приемници, които го поддържат.

Time shifting ли му се викаше на това?

преди 16 часа, Vladimir Tomov написа:

Гледам сериалите на "Черна роза"с руски субтитри

Има го с добро качество в руските сайтове за онлайн кино

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@дръндю, сигурен ли си, че съдържанието е с уредени авторски права?
Да ти напомня за т.2.10!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

@дръндю, сигурен ли си, че съдържанието е с уредени авторски права?
Да ти напомня за т.2.10!

във всички сайтове за онлайн филми има форма за контакти и ако някой предяви претенции, линковете се премахват
тъй де...регламент за таквис сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

във всички сайтове за онлайн филми има форма за контакти и ако някой предяви претенции, линковете се премахват
тъй де...регламент за таквис сайтове

Хм, не знам, не знам. Ама знам, че Правилата на форума не позволяват публикуване на подобно съдържание.
И к'во? Преведено на български филмово съдържание не е под закрилата на закона? Някой го е превеждал "за Бог да прости"?
А ти продължавай а си философстваш...

преди 5 минути, дръндю написа:

Същото повествование го има и в тракерите. И? Легални? Да, ама не, или не точно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

А ти продължавай а си философстваш...

с тая твойта логика, от ютуб не трябва да се постват линкове, щото некой имал авторски права
има си регламенти, като не вярваш, питай Калин за това положение
ако започна да правя реклама на някой сайт, това вече е недопустимо според правилата на форума
просто съм искал да помогна на автора на темата
ако смяташ че не е редно, затривай всичко
не мисля че е редно да споря с модератор, кое е редно във форума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, дръндю написа:

с тая твойта логика, от ютуб не трябва да се постват линкове, щото некой имал авторски права

Покажи ми едно произведение в YT, обект на авторско право. Ще ти е мноого трудно, да не кажа невъзможно.
Философстваш си, щот не ти е на гз.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=bg&u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fhowyoutubeworks%2Fpolicies%2Fcopyright%2F

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Ще ти е мноого трудно, да не кажа невъзможно.

разбира се че е невъзможно да ти покажа това
нали разбираш, че всичко с авторски права се изтрива
както се прави във всички сайтове за стрийм

аве изтривай всичко като не ти харесва
не разбирам, след като си модератор, защо е този спор
нямам си на идея какво става

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Не е в обсега на моите правомощия. За толкова време да беше го научил кой какво може.
2. Обсъждаме го не с цел заяждане, а за да не стават грешки (както е казал таралежът, сбъркал четката за дъски)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, killchain написа:

Имам сателитна телевизия на Виваком.Не мога да въщам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да работи функцията TV Delay
https://www.vivacom.bg/bg/tv/funkcii/tv-delay

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че важи само за оптика до къщи (а сателит така или иначе обикновено се ползва там, където няма опция за оптика, DSL или коаксиален кабел). А тези програми с "- N часа" в името мисля, че са просто забавени спрямо ефира, и ако останалите програми не поддържат превъртане, и тези няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

ако смяташ че не е редно, затривай всичко

преди 2 часа, DarkEdge написа:

1. Не е в обсега на моите правомощия.

Е хайде, стига скромничи ! Как лесно ми забърса само снимките с аерото на 7 в тази тема , но нали сигането ти е дружка, кланя ти се до земята, жертвоприношения сигурно ти прави, и за него естествено не ти стигат правомощията... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Е хайде, стига скромничи ! Как лесно ми забърса само снимките с аерото на 7 в тази тема , но нали сигането ти е дружка, кланя ти се до земята, жертвоприношения сигурно ти прави, и за него естествено не ти стигат правомощията... 

може и да си прав, че му се кланям до земята, ама моят пост с линкът е изтрит
не знам кой е модератор в този раздел, но така е преценил, че е правилно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Е хайде, стига скромничи ! Как лесно ми забърса

Я вземи си мери малко оценките, моля! Освен това е крайно време да можеш да различаваш кой какво може и какво не в този форум.
Няма да се разливам по въпрос, който първо не касае ТАЗИ тема!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, DarkEdge написа:

Няма да се разливам по въпрос, който първо не касае ТАЗИ тема!

Всичко касае всичко - ефектът на пеперудата !

Ето и връзка с тубата от темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване