Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

AirPods с Windows, ужасен звук

Препоръчан отговор

Здравейте, купих си Airpods ot apple преди месец и тъй като компютъра ми няма bluetooth си купих следния адаптер (https://www.jarcomputers.com/Orico-BTA-403-BL_prod_BTACCORICOBTA403BL.html?ref=prod)... сложих го в ПС-то, в настройките вече се появи и bluetooth и свързах слушалките... и за моя ''радост'' звукът беше все едно ушите ми са заглъхнали, все едно гледаш видео от vbox от 2006 година... надявам се ме разбирате 😀 та преди бях чел, че трябва да се инсталират някакви неща драйвъри ли не знам (нищо не разбирам от компютри бтв), да не би да е от това? На телефона ми слушалките са с идеален звук, има ли какво да направя за да го подобря? Една малка вметка, долу на таскбара като натисна на звука ми се появяват освен опциите за звук от монитора и ДВЕ неща за airpods:

Headset (Kristiyan's Airpods Handsfree AG Audio)

Headset (Kristiyan's Airpods Stereo) 

Мога да се включа само към първото, на другото няма никакъв звук изобощо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво свършиха нормалните слушалки за компютър ли какво?

Тия така наречени слушалки за които си дал една торба пари са само за телефони, горната опция ясно ти пише Handsfree AG Audio - Това е звук който се ползва за разговори не за музика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с читав ВТ адаптер с поддръжка на aptx. Но пак не е сигурно, че ще има задоволителен рвзултат. Ябълките  не обичат да се излиза от тяхната екосистема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Kris Ronchev написа:

Оправих ги

Ех, че щеше да е хубаво и да споделиш къде е бил проблемът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkEdge написа:

Ех, че щеше да е хубаво и да споделиш къде е бил проблемът.

Headset (Kristiyan's Airpods Handsfree AG Audio)

Headset (Kristiyan's Airpods Stereo) 

Бях на първото, което си е все едно говориш по телефон, трябваше да намеря начин да включа на стерео, тъй като там нямаше звук изобщо, в редит рових и решението беше в settings > devices да включа и изключа някакви неща и после да рестартирам адаптерите и слушалките... сега единствения проблем е като пусна музика в тубата и пусна ЦС, звука от музиката спира въпреки че съм mute-нал всички звуци от ЦС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване