Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, нормално ли е нова батерия да не си покаже пълния потенциал? Батерията е с капацитет 10000 модел на cellular line. До момента е на 2 зареждания,и едва успява 1 път да зареди п10 лайт.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, нормално ли е нова батерия да не си покаже пълния потенциал? Батерията е с капацитет 10000 модел на cellular line. До момента е на 2 зареждания,и едва успява 1 път да зареди п10 лайт.. 
И да, и не. Зависи от къде си я купил и за колко!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква марка е батерията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Eclipse2G написа:

Каква марка е батерията?

преди 50 минути, arseni1 написа:

Батерията е с капацитет 10000 модел на cellular line.

https://www.emag.bg/vynshna-baterija-power-bank-cellularline-10000-mah-bjala-freep10000usbcw/pd/DZYLH5BBM/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Joss Bomon написа:

Дали?

Гледам в ибей ги има същите по €10-€15 парчето. Ако е взел нешо такова как да му работи на пълни обороти?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Joss Bomon написа:

Ясно. Написал го е с малка буква и не съм обърнал внимание. Аз имам малка, 5к амперчаса батерия на Сони. Доволен съм. Изполва някаква гел технология. Работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.technopolis.bg/bg/Vànshni-baterii/VàNShNA-BATERIYa-POWER-TANK-10000MAH-BK/p/587450 Това е батерията и от тук е закупена. Убеждават ме че е ок да не е напълно ефективна първите няколко цикъла на зареждане! След това нещата си идвали на място! Струва и се несериозно това но може и да съм попаднал на куца бройка.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как капацитета на батерията да го смяташ директно, има си формула. Прочети повече тук: https://blog.ravpower.com/2017/10/many-times-can-power-bank-recharge-smartphone/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, цър-вул написа:

К'ва таа подстанция, бре?

мАчаса. Малка грешка. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Едва ли батерията има капацитет от 10000 mah. Ако производителя не лъже, в упътването си пише точния капацитет, който е на батерията. 

Другото, което е не се знае качеството и, както и че има. загуби, особено ако използваш  кабел с голяма дължина. 

Пример: използвам Power Bank на Xiaomi 2s.  10000 mAh. 

Производителя дава че батерията е  7000 mah. Което е достатъчно да ми зареди телефона два пъти, тъй като капацитета на батерията му е сравн малък 3400 mAh. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пример: използвам Power Bank на Xiaomi 2s.  10000 mAh. 
Производителя дава че батерията е  7000 mah. Което е достатъчно да ми зареди телефона два пъти, тъй като капацитета на батерията му е сравн малък 3400 mAh. 

Няма да стане на 100%.
Батерията на телефона е 3400, 2 х 3400 = 6800. Даже Power Bank-а да е зареден напълно (7000 mAh) - няма начин „да извадиш всичко”
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията е върната! Но да кажа че, приятел има въпросната cellular line 10000 която след тестване успя да зареди p10 lite два пъти от 10% до 95% и един път от 15 до 90%. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.09.2020 г. в 13:21, jhoro написа:

Няма да стане на 100%.
Батерията на телефона е 3400, 2 х 3400 = 6800. Даже Power Bank-а да е зареден напълно (7000 mAh) - няма начин „да извадиш всичко”

На 20-на процента е зарежда 2x.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На 20-на процента е зарежда 2x.
Това не го разбрах. Какво зарежда?
И как разбра наличния капацитет?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване