Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Дойде време да сменя стария Galaxy S3 Neo, който ползвам от близо 5 години. Та искам съвет кое е най-доброто на пазара в момента. Изискванията са ми:

Цена: До 300-350лв;

RAM памет: Задължително от 3GB нагоре;

Големина на дисплея: До 6 инча;

Камера: Без особено значение;

Да има 3,5 мм жак за слушалки;

Предпочитаните ми марки са Samsung и Xiaomi, но може да предложите и друга (без Huawei).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Ivo789 написа:

Големина на дисплея: До 6 инча;

Странно изискване. В момента "най-доброто на пазара" е с по-големи екрани. До 6", и отговарящи на другите ти критерии, са тези два модела:

large.2020-09-25_172031.jpg.95a52b961128

ПП. Не можах да намеря Galaxy M01 да се продава някъде в България, така че явно A20e ще е новият ти телефон. Честито! :cool: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Ivo789 написа:

Здравейте ... искам съвет кое е най-доброто на пазара в момента.

Здравей!
Като гледам - нямаш много изисквания.
Значи отваряш 2-3-4 .... сайта на търговци, филтрираш според изискванията и гледаш!
Нищо трудно! Успех!

Пп. Ето набързо в Техномаркет:

• SAMSUNG GALAXY A20E        - 249 лв.
  • XIAOMI REDMI 9 64GB             - 299 лв.
  • XIAOMI REDMI NOTE 8 64GB  - 329 лв.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера го бях гледал този А20е и явно той ще е. Ако тези Шаумита не бяха с размери на телевизори, може би щях да се спра на тях, но 6,5 инча за телефон не ми се вижда нормално. Няма къде да го слагам. Даже и 5,8 ми е много, но явно така е модерно в днешни дни. Мерси за мненията!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Ivo789 написа:

Вчера го бях гледал този А20е и явно той ще е. Ако тези Шаумита не бяха с размери на телевизори, може би щях да се спра на тях, но 6,5 инча за телефон не ми се вижда нормално. Няма къде да го слагам. Даже и 5,8 ми е много, но явно така е модерно в днешни дни. Мерси за мненията!

И аз затова не сменям моя 5.5 инча,защото новите са 6,5  или максималните 6,9 (над този размер се води таблет с опция за разговори).Забелязал съм,че доста хора като минат на 6,5 инча и си купуват чанта диагоналка само заради телефона понеже вече не се събира в джоба,което за мен е излишен товар да нося и чанта на всякъде като жените само и само да имам по нов модел телефон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега видях, че дисплеят на Galaxy A20e не е Amoled, което си е голям минус. Май ще вдигна малко бюджета и направо ще взема Galaxy A40...предполагам, че по Коледа ще го понамалят до към 350 лв. Вижда ми се по-добър във всеки възможен аспект, а и е под 6 инча.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ivo789 написа:

предполагам, че по Коледа ще го понамалят до към 350 лв.

Не по Коледа, а на чернио петък!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ivo789 написа:

Сега видях, че дисплеят на Galaxy A20e не е Amoled, което си е голям минус. Май ще вдигна малко бюджета и направо ще взема Galaxy A40...предполагам, че по Коледа ще го понамалят до към 350 лв. Вижда ми се по-добър във всеки възможен аспект, а и е под 6 инча.

Оглеждай продавалник,  базар и подобни,  може да излезе неразпечатана бройка от оператор на сносна цена. 

+1 за пустия Амолед,  заради него съм само на Самсунг  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, KoiAzLiWe написа:

И аз затова не сменям моя 5.5 инча,защото новите са 6,5  или максималните 6,9 (над този размер се води таблет с опция за разговори).Забелязал съм,че доста хора като минат на 6,5 инча и си купуват чанта диагоналка само заради телефона понеже вече не се събира в джоба,което за мен е излишен товар да нося и чанта на всякъде като жените само и само да имам по нов модел телефон.

Навремето мой приятел носеше чанта тип „Борсета“ заради мобифона. image.jpeg.556e3a50a8401dd0954ecac52ad8fee7.jpeg
Новото било ... добре забравено старо!

преди 1 час, Michigan111 написа:

Оглеждай продавалник,  базар и подобни,  може да излезе неразпечатана бройка от оператор на сносна цена. 

Вие вЕрно много се филмирате!!! Що пък ... „неразпечатан“?

преди 4 часа, RudeBoy написа:

Странно изискване. В момента "най-доброто на пазара" е с по-големи екрани.

В следващ момент ще е като във вица:

Цитат

-Къде носиш тази врата?
-Това е телефона ми.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jhoro написа:

Вие вЕрно много се филмирате!!! Що пък ... „неразпечатан“?

Защото с моите пари си купувам каквото си реша аз.  И като давам пари за нещо ново,  държа да съм сигурен че е наистина ново,  а не ползвано или мострено устройство. По същата причина беше и съвета ми да търси бройка от оператор (приемаме че от Технополис, Техномаркет и други оторизирани търговци с цел препродажба никой не купува), за да е сигурен, че купува редовен апарат. 

А който е ок да му пробутват каквото падне... негово право си е. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване