Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

След намокряне показва, че няма достъп до мобилната мрежа

Препоръчан отговор

Здравейте. Вчера се случи едно отнай-тъпите неща, които може да се случи с мобилен телефон-падна в тоалетната ;) Веднага го извадих, избърсах го и т. н. и видимо в първия момент всичко беше наред. Впоследствие след около 2-3 часа трябваше да звънна на един колега и забелязах, че няма мрежа, т.е. показваше телефона все едно няма обхват, само дето не съм бил на балкана или някъде другаде, където няма. Като се прибрах оставих телефона на терасата на слънце и в интерес на истината по-късно вечерта показваше че има обхват, тоест мобилна мрежа. На другия ден обаче отново ми показваше, че няма. От време на време се появява мрежата и после пак изчезва. Изключително ми е неприятно, тъй като в момента обзавеждам нов апартамент и постоянно давам пари за какво ли не, а сега и това. Телефонът е Huawei ps smart 2019. Не знам какво да правя. Бях при един познат, който поправя телефони, но той каза, че не се наема да го поправи, тъй като това било на късмет и като цяло нямало какво да се направи. Иначе на телефонът всичко друго му е наред, но това е изключително голям проблем. На практика аз така не мога да набирам, когато искам и трябва да се надявам мрежата точно в този момент да е налична, а това въобще не е сигурно. Може ли някой да ми даде някакъв съвет. Има ли някакъв шанс да се оправи или да търся нов телефон? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай го в някой сервиз и ще разбереш. Тук няма гадатели, но реално шанса е малък. Колкото повече го ползваш, без да е почистен от влагата и действието и, толкова по-голям е шанса да се повреди още нещо или телефона съвсем да спре да работи и да не става за нищо. И друг път не ходи с телефона в тоалетната, аз за тази цел ползвам таблет, който трудно ще влезе в дупката :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Данко Димитров написа:

...

Приятелят ви е прав. Електролизата е като термити. Бавно и сигурно разрушава. Отваряне, подсушаване, оглед под микроскоп, почистване на сулфатизация и с това ремонта приключва. Този телефон е кандидат-донор или в гюма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Данко Димитров написа:

Здравейте. Вчера се случи едно отнай-тъпите неща, които може да се случи с мобилен телефон-падна в тоалетната ;) Веднага го извадих, избърсах го и т. н. и видимо в първия момент всичко беше наред. Впоследствие след около 2-3 часа трябваше да звънна на един колега и забелязах, че няма мрежа, т.е. показваше телефона все едно няма обхват, само дето не съм бил на балкана или някъде другаде, където няма. Като се прибрах оставих телефона на терасата на слънце и в интерес на истината по-късно вечерта показваше че има обхват, тоест мобилна мрежа. На другия ден обаче отново ми показваше, че няма. От време на време се появява мрежата и после пак изчезва. Изключително ми е неприятно, тъй като в момента обзавеждам нов апартамент и постоянно давам пари за какво ли не, а сега и това. Телефонът е Huawei ps smart 2019. Не знам какво да правя. Бях при един познат, който поправя телефони, но той каза, че не се наема да го поправи, тъй като това било на късмет и като цяло нямало какво да се направи. Иначе на телефонът всичко друго му е наред, но това е изключително голям проблем. На практика аз така не мога да набирам, когато искам и трябва да се надявам мрежата точно в този момент да е налична, а това въобще не е сигурно. Може ли някой да ми даде някакъв съвет. Има ли някакъв шанс да се оправи или да търся нов телефон? 

Край с този телефон. Търси си нов отсега и ако имаш ценна информация, докато все още работи я прехвърли на друго място. Твоят познат с право ти е казал, че не се наема да го поправи, защото не може да ти даде гаранция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване