Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Както се вижда от заглавието търся монитор с подобни показатели, тъй като стария вече ме предаде, и се налага да си купувам нов.

За момента един от вариантите на който съм се спрял е..

https://www.jarcomputers.com/Philips-245E1S_prod_MNLCPHILIPS245E1S.html

Но все пак е добре да чуя и чуждо мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам модела, който си посочил, но 27 инчовия вариант. Дори го гледах преди 2 дни, беше 330лв. в емаг.  Има малък bleeding в долния десен ъгъл, като го проверявах, но вече не го забелязвам. 

На 24 инча, не виждам смисъл от 1440p. Само ще се товари картата повече. Или скачай направо на 27 инча, или търси 1080р монитор, но с по-висока честота на опресняване. Хубав 1080р екран, така или иначе ще е добро подобрение от сегашният ти. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, N1K17Y написа:

Имам модела, който си посочил, но 27 инчовия вариант. Дори го гледах преди 2 дни, беше 330лв. в емаг.  Има малък bleeding в долния десен ъгъл, като го проверявах, но вече не го забелязвам. 

На 24 инча, не виждам смисъл от 1440p. Само ще се товари картата повече. Или скачай направо на 27 инча, или търси 1080р монитор, но с по-висока честота на опресняване. Хубав 1080р екран, така или иначе ще е добро подобрение от сегашният ти. 

Повечето ще работя на него, и държа на това. Не става дума за игри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Факт, Филипс 245Е вече е при мен.

Като отзив бих казал че е отличен избор за парите си, освен като изключим факта че изисква Fractional Scaling.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, arestant написа:

- колега, защо 24 с тази резолюция? а не 27

За 27 смятам че минимум 4К е варианта.

Според мен 1080p се изчерпва с 20 - 22 инчовите монитори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. толкова от близо ли гледаш? - на предната работа бях с 2х28” 4К и ги скейлвах на 1440 защото беше смърт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за мен от половин един метър като гледам малко ми дразни на работа 2 монитора 24 инча на 1080p голяма гадория.

За това за вкъщи си избрах 1440p 24 инча.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване