Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ударете рамо за увеличаване на квота в Dropbox

Препоръчан отговор

Привет.

Към момента при регистрация на безплатен план Dropbox дава на всеки потребител по 2GB място за съхранение на файлове. За увеличение на това място са дадени няколко възможности, като едната от тях е чрез покана на приятел, който да се регистрира чрез изпратена от мен покана и да си инсталира Dropbox app на компютъра. Така и двамата получаваме по 500МВ допълнително към мястото за съхранение. Максималната квота е 16GB.

Имам регистрирани няколко безплатни домейна и там направих 10-ина пощи. Изпратих си покани на различни пощи и първите три бяха приети. След това Dropbox регистрираше новите потребители, но не даваше по 500МВ. Причината е, че са пратени от един компютър. Затова моля за съдействие. Ако нямате регистрация и искате да помогнете:

- изпратете електронна поща, на която да изпратя поканата, или се регистрирайте през ТОЗИ ЛИНК

- след като се регистрирате с вашата поща ще видите линк за сваляне на приложението - свалете го и го инсталирайте.

- ако всичко е направено правилно на компютъра ще имате инсталирано приложението и ще можете да влезете с вашите име и парола. Трябва да видите съобщение, че получавате бонус 500МВ към мястото.

- ако видите това съобщение, значи и аз съм получил бонуса и може, ако искате, да деинсталирате приложението и да си изтриете и пощата ... Това се прави еднократно.

Уточнение: запознат съм с Google Drive, MEGA и подобните. Моля в темата да пишат само хора, които искат да помогнат, или да получат допълнителна информация.

На отзовалите се  - предварително БЛАГОДАРЯ !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, plamen_petrov_80 написа:

Виртуална машина?

И това се сетих. Но какво печеля ? Пробвах през моя компютър с инсталирана VPN. Променях IP. Получавам отказ. Явно освен ИП следят и по нещо друго. Затова реших да пробвам легално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Различна система. При инсталацията на това приложение то може да прави ID на системата - след като сериен номер на двърд диск, MAC адреса и т.н. неща са ти еднакви - една и съща система, ако си на виртуална сиситема тези неща ще са различни. IP може да ти се мени при всеки рестарт на системата - зависи от интернет достачика ти. Ако само по-това проверяват в даден момент твоя съсед няма да може да ползва услугата заради теб - в това няма логика, нали? Въпреки, че все още има рестрикции по IP за доста неща в този свят, но това е една друга дълга тема ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това визирах в уточнението в първия пост - размисли по темата не са нужни. За това време щеше да направиш една регистрация ...😉

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, 2249 написа:

Това визирах в уточнението в първия пост - размисли по темата не са нужни. За това време щеше да направиш една регистрация ...😉

Аз мога да направя много неща, но въпроса не е в това. Кое е по-добре? Да дойда да ти реша проблема или да те науча как сам да си решаваш проблемите?

Не ползвам въпросната услуга и нямам никакъв интерес към нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Bubbles написа:

mega.nz дава 50 гъби без пари и без никакви пинизи.

Ти неук ли си, сляп ли си, можеш ли да четеш ? Още в първия пост писах, че не ме интересуват. И помолих в темата да пишат само хора, които искат да помогнат като се регистрират.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, 2249 написа:

Ти неук ли си, сляп ли си, можеш ли да четеш ? Още в първия пост писах, че не ме интересуват. И помолих в темата да пишат само хора, които искат да помогнат като се регистрират.

Хахах тоест по яко е да просиш реферали за 500МБ парчето отколкото да вземеш с два клика 50ГБ, желязна логика баце.
Е успех тогава!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Хахах тоест по яко е да просиш реферали за 500МБ парчето отколкото да вземеш с два клика 50ГБ, желязна логика баце.
Е успех тогава!

Благодаря 😉

Ама пак не си разбрал. Регистрация в MEGA имам отдавна. Трябва ми Dropbox ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване