Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

неработещи HDMI и Display port изходи

Препоръчан отговор

харесал съм си ей това чудо втора употреба:

https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-B250M-D3H-rev-10#kf

HDMI и Display port изходите не работят, а DVI си работи. Тъй като съм доста бос в тези неща има питане. 

Интересуваме дали старата ми GeForce GT430 ще тръгне на това дъно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не рзбрах целта на цялото упражнение. Защо се купува неработещо дъно с относително скъп прожесор и видеоподдръхка, пък се спъва от някакво старо видео. Ако е тип офисна работа си ползвай DVI монитор, ако ще играеш купувай и прилична видеокарта, много копачки се разпродават.

Това ако имаш процесор и памет, иначе хептен не знам. Я казвай какви пари и за какво ще харчиш. И какво ще искаш да вършиш на машината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегашното ми дъно е 775 с процесор Е7500. Върши ми работа, но това дъно го видях за 50 лева и затова му се чудя. Иначе наистина после ще му трябват процесор и рам. Но настоящата конфигурация освен 4gb ram да добавя няма на къде да се ъпдейтва, а това ако ми се наложи след време има. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не ти е  спешно и не ти трябва. 

Наскоро и аз обновявах една стара барака и бях решил с нещо подобно, но минах да доста по-евтин вариант.  Само с дъно, процесор и памет. Вместо DDR4 с DDR3.

Иначе подобно  което си замислил трябват процесор 200, дъно 80, памет 120, M2 SSD 50 - 100 и при необходимост видео 100+ в зависимост от нуждите. Числата са примерни. Това за втора употреба, Ако не сменяш кутия, захранване, хард, мишка, клавиатура, монитор.

Това като жените които видят и си купят парцалче (шалче) И след това още палто, блузка, пола, чанта, обувки и нещо друго за да ги съчетаят по цвят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дъно, ако няма как да го тестваш, преди да го купиш, може изобщо да не работи. Иначе по-добре провери цените на съвместимите процесори за него втора употреба, че са на цени на нови процесори. Например един обикновен I5 6500, който е с 4 ядра и без допълнителни нишки, го намирам най-евтино за 155 лв, иначе има и по 180+ лева оферти. За доста по-малко пари може да вземеш много по-новия и по-мощен  I3 9100: https://www.pazaruvaj.com/procesori-c3139/intel/core-i3-9100f-quad-core-3-60ghz-lga1151-p468745719/

и някое дъно за около 100 лева, с което да го ползваш, като всичко ще е ново и с гаранция.

например: http://nikem-bg.net/computer-components/ASROCK-H310CM-DVS-LGA1151/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване