Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, някой знае ли как да наглася интерактивният бутон на клавиатурата да управлява VLC-то вместо Chrome? 
Проблемът е следния - гледам медия във ВЛС-то но то е бекграунд в смисъл на "втори план" като се вижда, също така имам отворени табове с youtube в хрома, но той е минимизиран а също така активният таб не е  youtub-ския ами съвсем различна страница.

Междувременно "ин фронт" имам отворена друга програма и се опитвам да правя разни неща докато "отзад" върви влс-то.

Налага се да паузирам влс, като много искам да ползвам бутона от клавиатурата, за удобство - влс е на цял екран на заден фон а активната програма е намалена.

За съжаление бутона плейва последния активен youtube таб.  Не могаискам да затворя хрома поради куп причини. За да управлявам ВЛС от клавиатурата, трябва да кликам на екрана, което води до минимизиране на активната програма и трябва да табвам и така многократно цял по цял ден.. за ден два няма да ми е проблем но за "дългосрочна" употреба е отврат..

Как може да се настройва тази опция?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако хрома е спран всичко наред ли е? Тоест въпреки, че VLC то не е активно се управлява и ти върши работа така както ти го желаеш - без да излиза над другата програма и т.н.?

Другото питане е - кое налага спирането на VLC то?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак ще си искам отговора и на втория ми въпрос.

VLC - то само аудио или видео плейва?

С друг плеър пробвано ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео, видео. Налага спирането понеже го гледам на по-висока скорост но на моменти изтървам и трябва да наваксвам.
Конкретно влс-то искам да настроя, навик и удобство. Не ми се иска да имам инсталирани 100 неща за различно действие...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване