Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пореден бан във Facebook, как да обжалвам?

Препоръчан отговор

Здравейте, 

По принцип когато получа бан във FB, все има за какво. От както имам акаунт имам поне 5 влизания за по 30 дни в карцера и още поне толкова за по-малко дни и различни предупреждения. 
До тук добре, като е имало причина, тяхна си работа. Преди 2 дни обаче получавам бан с интересна причина:

image.png.3703e64123f70ad1a746c295dab07ca4.png

Или иначе казано получавам 30 дни бан, защото февруари и декември съм имал два други бана, които съм си изтърпял. Един вид, профилактичен бан. 
За по-старите банове, съм имал опцията да обжалвам или да искам проверка и понякога даже съм минавал, но тук няма начин. Интересното, е че са ми оставили месинджъра за утеха, обикновено и него ми отнемат. 
Не намерих от къде да докладвам за несправедлив бан, затова реших да докладвам нередност, като приложа screenshot. Написах си едно есе, тръгвам да го пращам и получавам съобщение от рода на "Тази опция е временно изключена за вашия профил". Шах с пешката. Другото интересно, е че винаги съм имал опция да видя поста за който съм наказан, докато тук това въобще липсва. 

Къде ли не рових, не открих как да получа support, защото явно някакъв бот ме е изплющял... 

Поздрави. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено FB решава какво и как. Можеш да пишеш на поддръжката им. Сега колко ще ти отговорят това е друга тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Kuncavia написа:

Как е въпроса? Аз съм длъжен да пробвам. Мразя несправедливостите :D

Виж и тук да не си нарушил някои от тези изисквания.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ги на изуст. Интересното, е че отдавна не публикувам нищо, както и не пиша в групи и страници, където обикновено са причината да кажа някоя глупост, която да ме цензурира. Главно го използвам за messenger и преди малко открих, че мога да си пиша. Но все пак, както казах, надявам се поне ако не ми махнат забраната, да ми обяснят, като на бял човек, защо този път...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само от тях зависи какво ще те правят. Може да те банват и за стари публикации, а не за неща сега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Пореден бан във Facebook, как да обжалвам?

Явно като цялo FB е бъгнал:

Стигнах до тази форма:

image.png.64f3dc5f3b3dd06a03e04c6e07bfd9b3.png

И резултата ееееее:

image.png.e6c8c65aabe071e3a6cabc5da204ca6d.png

Още по-странното, е  че стигнах до тази форма, след като пишех в messenger и ми излезе съобщение, че не мога да пиша. Оказва се, че мога да пиша текст, но ако пратя линк, ми изписва, че съм блокиран хахаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нарочно са те блокирали, защото имаш няколко бана. Може и да е ново тяхно правило или политика. Въобще не е бъгнат ФБ, просто цензурата стана огромна. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване