Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ограничение по IP към mega.nz ?

Виж решението Разрешен от Bubbles,

Препоръчан отговор

от всички други IP-та с които разполагам, мога да тегля файлове от мега.нз, да си влизам в профила и да качвам и свалям
само с едно IP, което ползвам постоянно ми дава това и не ми дава да тегля файловете, които са в мегата
а тъй като не зная английски, дори не знам за какво се отнася
само това разбрах, че лимита от време на използване  на мегата е изчерпан, а мегата е използвана от не помня колко години

1467455230_.JPG.2d99a945a519b1365cef9993bcf8f6ae.JPG

въпросът е какво мога да направя за да ползвам услугите на мега с точно това IP?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • дpъндю промени заглавието на ограничение по IP към mega.nz ?

+1 да платиш, поне по снимката на такова нещо ми прилича. 

Другото е да "маскираш" IP-то си. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, M.Николов написа:

Да си платиш

вярно е това, ама само за регистрирани
сега пробвах от IP-то на един съсед, ама се оказа, че и той е с лимит и ми каза, че вече не можело да се ползва мегата за безплатно споделяне
до колко е вярно...надявам се да споделите...имам предвид тези, които теглят файлове от линкове на мегата нон стоп

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам каква е била причината, но сега започна да работи нормално
оказа се че съседа греши
напразно съм я пуснал тази тема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, цър-вул написа:

😂

не се хили
съседа е бос кът мен, щот и при него проработи и се чуди
и аз нямам на идея какво е станало, като него
интересното в случая е, че на други IP-та, нямаше този проблем

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение

Пише че си си изхабил лимита за трафик в сайта, което ще рече че или си теглил много или некой у маала си бере айпита и ги ползва за тегли тук-там.
Варианта е ако си с динамично IP да рестартираш рутера с малко изчакване за да ти ново IP или VPN.

преди 3 минути, дpъндю написа:

не се хили
съседа е бос кът мен, щот и при него проработи и се чуди
и аз нямам на идея какво е станало, като него
интересното в случая е, че на други IP-та, нямаше този проблем

Е какво е станало? Минал е срока на изчакване и пак можеш да ползваш IP-то докато му напълниш пак лимита. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, цър-вул написа:

Вече сте у ВИП-о!

кво ве
лйкнах та че си решил проблема

преди 4 минути, Bubbles написа:

Е какво е станало? Минал е срока на изчакване и пак можеш да ползваш IP-то докато му напълниш пак лимита. :)

закъсня с отговора, но ти благодаря
маркирах хилещия  се, че е решил проблема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дpъндю написа:

кво ве
лйкнах та че си решил проблема

закъсня с отговора, но ти благодаря
маркирах хилещия  се, че е решил проблема

Ба много важно, смехът е здраве. 😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дънди, четейки това стигнах до убеждението, че безплатен достъп до въпросното хранилище е ограничен до 1ТБ трафик на месец. За по-голям трафик явно си трябва да закупиш някакъв пакет който ще увеличи въпросния трафик на месец. 

п.п. Б Тъ М .... ко толкова краднеш от там, че не ти стигъ трафика .... :) Сопри се со темпа и вси ке би без тъквъз надписи ... :) 

А, хм ... след като имаш регистрация, то би следвало да прочетеш и това.

Успех! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване