Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Смяна на мобилен оператор, трябва ли да подавам предизвестие

Виж решението Разрешен от Емил Костов,

Препоръчан отговор

след 1 месец ми изтича договора но не мисля да го подновявам мисля да сменя оператора трябва ли да подавам предизвестие за прекратяване или след изтичане на договора само трябва да сключа договор с другия оператор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Смяна на мобилен оператор, трябва ли да подавам предизвестие
преди 3 минути, Joss Bomon написа:

Новия оператор прави всичко, стига да нямаш някакви задължения към стария.

знам че новия оператор прави преноса но нали не трябва предизвестие

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ninov написа:

знам че новия оператор прави преноса но нали не трябва предизвестие

Не, но можеш да "извиеш ръцете" на стария оператор за оферта, която не се предлага официално...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди при оператора, към който искаш да се прехвърлиш и говори с тях, те ще ти обяснят каква е процедурата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пренасяш сегашния си номер към друг оператор или ще закриваш дадения абонамент към сегашния си оператор като цяло и ще търсиш нова услуга с нов номер. Има разлика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Ще пренасяш сегашния си номер към друг оператор или ще закриваш дадения абонамент към сегашния си оператор като цяло и ще търсиш нова услуга с нов номер. Има разлика.

ще пренасям сегашния номер към друг оператор .исках да чуя твоето мнение защото ти работиш в тази свера и си най запознат как стоят нещата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение
публикувано (редактирано)
на 6.11.2020 г. в 20:33, ninov написа:

ще пренасям сегашния номер към друг оператор .исках да чуя твоето мнение защото ти работиш в тази свера и си най запознат как стоят нещата

Отиваш при новия оператор и си подаваш искане за пренос на номера. Съответно с него ще подпишеш ( ако те устройсва нов договор с нова услуга, като ще ти е запазен номерът). Самата процедура по преноса я прави новият ти оператор. Към стария оператор ще остане да си платиш последната сметка или фактура. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване