Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Искам да помоля за съвет, тъй като не съм наясно какво да предприема. Решил съм и аз барабар Петко с мъжете да премина на 4к. За монитор един приятел ми препоръча този https://www.jarcomputers.com/LG-27UL550-W_prod_MNLCLG27UL550W.html?ref=prod

Обаче големият въпрос е видеокартата. Каква видеокарта да взема, така че, комфортно да ми вървят игрите (за филми е ясно, че няма да има проблем) и да мина възможно най тънко (идеята "купи най мощното което на пазара" ми е известна, но е твърде скъпа). Отделно не съм от маняците геймъри, а играя всичко в 4 игри, даже едната ще я спирам, защото нямам време. Така че, видеокартата ми трябва да държи тези игри. Играя най много Lineage ІІ сървър Asterios (тук съм сигурен, че няма да има никакви проблеми- играта е много стара), втората е World of Tanks също не особено ресурсоемка игра. Проблеми предполагам, че ще ми създаде най вече Fallout 76 която е най новата. Също така играя в Fallout 4, но там по скоро си играя да пробвам модове (някой от които много тежки). Нея мисля да я спирам, тъй като ми изяжда твърде много време.

В момента имам следния компютър. Процесор i5 8500, 16 гб 3200 рам, gtx 1060 фул хд монитор, самсунг ево 970 ссд. И четирите игри вървят на максимални настройки, без никакви проблеми. Мислех за 3070, тъй като 3080 е много скъпа, а и яде много ток (трябва да сменям захранване). И втори въпрос, дали да чакам ti или super версиите на 70 серия. Тъй като нямам проблеми за момента мога да чакам колкото е нужно за по нормални цени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи ли, не го пипай!

Имаш си всичко, всичко ти върви перфектно, нямаш време за губене, защо си слагаш таралеж в гащите?

Ще минеш на 4K екрана ще ти е различен, пикселите на квадратен инч ще са ти различни, ако другаде продължаваш да работиш на монитор с 1080p ще чувстваш разликата, вдигайки резолюцията на игрите може да се наложи да свалиш ефекти и качество ... станаха цяло стадо таралежи.

Винаги можеш да преминеш към 4K дори когато стане масов фактор, но все още е рано според мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Gaming_Solutions написа:

Изчакайте новите карти на АМД. Какво ви е захранването все пак?

750. Купих изначално по мощно захранване, за да не го сменям, ако нещо реша да пипна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Димитър Маневски написа:

750

Това не е марка, още по-малко модел. За комфортна игра на 4К, видеокарта под 3070 няма смисъл да се взема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване