Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв принтер да си закупя?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Трябва ми принтер за ежедневно изполване по няколко страници на ден.

В момента имам мастиленоструен hp deskjet 2130, но мастилото е доста скъпо а не издържа кой знае колко и общо взето не ми изглежда рентабилно.

Какво ще ми кажете за лазерните принтери? Какви консумативи се сменят там? Колко са скъпи те?

Насочил съм се към лазерен принтер, но ще изчакам вашите съвети.

Благпдаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, itiazokay написа:

Здравейте,

Трябва ми принтер за ежедневно изполване по няколко страници на ден.

В момента имам мастиленоструен hp deskjet 2130, но мастилото е доста скъпо а не издържа кой знае колко и общо взето не ми изглежда рентабилно.

Какво ще ми кажете за лазерните принтери? Какви консумативи се сменят там? Колко са скъпи те?

Насочил съм се към лазерен принтер, но ще изчакам вашите съвети.

Благпдаря предварително!

Ето ти примерен вариант.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С малко пари над от същото място, но с тази разлика, че ще може да се ползва и за скенер или копиране. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кой град си? НР втора употреба ти е решението!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ученика взех един копир-скенер Ксерокс 3025 без листоподаващото. за 3 години смених един път тонера с оригинален за 120лв. Има си опция за безжично свързване, 20 стр/мин. и тн.

ксерокс 3025

Изчакай до края на месеца, че нали се поамериканчихме и правим черни петъци, може и да намалят с някой лев цената на всичко, което се предлага в момента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не му трябва скенер може да спести 100 лева , 3020 е ~140 лева и като принтер е същия като 3025 , а и може да ползва и съвместими касети, качеството на печата им може и да е по-ниско от оригиналните, ама при цена от ~30 лева срещу 120 лева си струва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване