Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на монитор до 400 лева

Препоръчан отговор

Здравейте, 

искан да сменя стария монитор и след дълго гледане и бюджета който съм определил се спрях на това: 24 LG 24BK750Y-B . Според вас добър избор ли е ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този сайт, с фалшивия си черен петък, яко дере с цени. Ето ти монитора на по-ниски цени:

https://www.pazaruvaj.com/monitori-c3126/lg/24bk750y-b-p367509757/?gclid=Cj0KCQiAqdP9BRDVARIsAGSZ8AnhqEaImTOmv_EAEDypj3xFdsWuVq9qImzRLP86NpThJt4TK-vZIlUaAsvvEALw_wcB

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз монитора съм го намерил на по-ниска цена за 321 с безплатна доставка. Ползвам ардеса понеже има много модели, след като харесам го търся в други сайтове. Въпростт е дали е добър за парите или има нещо по-добро до 400 лева.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

беше хубаво да кажеш какво е видеото  , игри играеш ли  ... ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата е GeForce GTX 1660 Super. Рядко може да поцъкам малко WarFace и това е. Като се има предвид че в момента съм супер стар монитор eizo ev2346, който също върши работа, но ще ползвам на друго място и ми трябва нов

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://omni.bg/product/121511/24-lg-24bk750y-b.html

щом си си го харесал - вземай го

махаш хдми кабела и сложи за дисплей порт

гледай да го подкараш поне  на 75 хц ако позволява и повече  - вдигай !

успех !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Executor Executor написа:

Много големи ми се виждат нещо.

Така ти се струва, но като свикнеш ще имаш усещането, че е много малък. Това, което си избрал не е лошо, но е вече старичък модел на почти 4 години. Аз бих се насочил към нещо по-актуално. 

Погледни моделите на DELL: 

1. От "S" серията: S2721HS, S2421HS(нови модели)

2.  От ''P'' серията: P2419H, P2719H, P2421(нов модел)

3.    От "U" серията: U2419H

Подредил съм сериите възходящо. Ако се насочиш към 27'' модел препоръчвам P2719H, а за 24" - U2419H. Не са нови модели(2 годишни), но са отлични като качество и визия с тънки рамки. Положителното при новите модели от "S серията е адаптивната синхронизация.

Успех!

преди 1 час, ncl написа:

Аз минах от 22 на 32 инча и ми се вижда нормално. Това в което съм сигурен е, че вече не бих се върнал към по-малък размер от този.

Зависи от човешкото възприятие и средата, където се ползва. Аз също имам 32", но моето бюро е сравнително малко и не ми е комфортно да работя от 60-70см разстояние(върнах се на 27"). Докато на голямо бюро и дистанция от 90-100см е по-приемливо. Но тогава, ако мониторчето е с висока резолюция някои хора започват да се напрягат. То си зависи и от възрастта на човек.:) Младите нямат проблеми с всякакви размери на диагоналите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и едно предложение от мен,страхотен е този монитор и като бонус е 1440p.Монитор AOC Q24P2Q 24 Q24P2Q - ниска цена от JAR Computers

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Слави Маринов написа:

Ето и едно предложение от мен,страхотен е този монитор и като бонус е 1440p.Монитор AOC Q24P2Q 24 Q24P2Q - ниска цена от JAR Computers

Славчо, не знам дали си го тествал, но принципно 1440p на 24" е много дребно като визия. Моята препоръка е, когато се купуват 24"(1440p), 27/28"(2160p), 32"(1080p) да се прегледат на място, ако има такава възможност. Че даже 27"(1440p). 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Jorge написа:

Славчо, не знам дали си го тествал, но принципно 1440p на 24" е много дребно като визия. Моята препоръка е, когато се купуват 24"(1440p), 27/28"(2160p), 32"(1080p) да се прегледат на място, ако има такава възможност. Че даже 27"(1440p). 

Да,от месец съм с него и е идеален,въобще не е дребен на визия:))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Слави Маринов написа:

Да,от месец съм с него и е идеален,въобще не е дребен на визия:))

Ok, щом ти допада. Лека.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Слави Маринов написа:

много дребно като визия

Дребно е ,когато full hd монитор го направиш на 1440,иначе са си много добре нещата,и аз мислех така в началото..........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен 1440p на 32" гледан от 90-100 см. ми е дребно. С увеличение на 125% вече е нормално. За човек с по-добро зрение вероятно няма да е необходимо увеличение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ncl написа:

На мен 1440p на 32" гледан от 90-100 см. ми е дребно. С увеличение на 125% вече е нормално. За човек с по-добро зрение вероятно няма да е необходимо увеличение.

Аз го гледам от  60-70 см и не съм добре със зрението(с очила го гледам,с тях е добре) естествено съм го задал на 125% мащабиране,колкото е и препоръчително,макар и несъществена,забелязвам разлика с предишният ми full hd монитор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи на кой за какво му трябва. На работа съм с 2 по 24. Това е най-доброто за работа (според мен). В пъти по-добре от една 32ка.

Направих поръчка: 

https://www.pcstore.bg/product/dell-p2719h-27-fhd-ips-anti-glare-usb-hub/

Благодаря за помоща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване