Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Безжични слушалки за лаптоп

Виж решението Разрешен от PsyManDelic,

Препоръчан отговор

Здравете група, не знам дали тук е мястото и темата е точно за тук, но ми трябват безжични слушалки за лаптоп, с които да мога да се разхождам във всички стаи в апартамента ми без да се прекъсва връзката(на повече метра да имат връзка с лаптопа ми) . Може би не с Bluetooth а WF връзка. Дайте ми съвет за някоя марка, да не са много скъпи но да ми вършат работа. Благодаря ви предварително! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, stela22 написа:

Здравете група, не знам дали тук е мястото и темата е точно за тук, но ми трябват безжични слушалки за лаптоп, с които да мога да се разхождам във всички стаи в апартамента ми без да се прекъсва връзката(на повече метра да имат връзка с лаптопа ми) . Може би не с Bluetooth а WF връзка. Дайте ми съвет за някоя марка, да не са много скъпи но да ми вършат работа. Благодаря ви предварително! 

Като за начало кажи с какъв бюджет разполагаш. Преместих темата в правилния раздел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PsyManDelic написа:

Безжични слушалки на Wi-Fi все още няма.

Да, прав си, но ги наричат така.Иначе връзката е през блутут.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Как ги наричат, че не разбрах?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PsyManDelic написа:

Как ги наричат, че не разбрах?

Ама сериозно ли не четете или просто пишете така наизуст. Наричат ги нарочно безжични слушалки, защото не всеки знае какво е блутут. По същия начин казват и безжичен рутер. Рутерът не е безжичен, просто това е една негова възможност. Навремето имаше рутери, който нямаха безжичен модул и не поддържаха безжична свързаност.

image.png.d08fb734ad5bf7608d58357e9765c18f.png

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Под безжични се разбират всички радиочестотни слушалки. PsyManDelic просто уточнява, че няма  WiFi, а не че не са безжични...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lupis написа:

Под безжични се разбират всички радиочестотни слушалки. PsyManDelic просто уточнява, че няма  WiFi, а не че не са безжични...

Обясни го това на гугъл и на потребителите.

image.png.f930e05328d39b03e443f0809e4fdcbd.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Емил Костов написа:

Обясни го това на гугъл и на потребителите.

image.png.f930e05328d39b03e443f0809e4fdcbd.png

Гугъл ти показва какви търсения има. А че някой неграмотник в олх си е кръстил така боклука дето продава, си е негов проблем...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lupis написа:

Гугъл ти показва какви търсения има. А че някой неграмотник в олх си е кръстил така боклука дето продава, си е негов проблем...

Така е, но този дето го продава е на нивото на този дето го търси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Емил Костов написа:

Като за начало кажи с какъв бюджет разполагаш. Преместих темата в правилния раздел.

Аз живея в чужбина, но все пак гледам да не са много скъпи, максимум 50 евро.. Нещо което да ми върши работа-да мога да отида до другата стая без да ми прекъсват... Благодаря :)

Забравих да добавя, че ми трябват да са с микрофон, за онлайн курс. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, stela22 написа:

Аз живея в чужбина, но все пак гледам да не са много скъпи, максимум 50 евро.. Нещо което да ми върши работа. Благодаря :)

Къде е това чужбина за да знаем от кой сайт да гледаме? Кристална топка няма ток нещо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, stela22 написа:

Аз живея в чужбина, но все пак гледам да не са много скъпи, максимум 50 евро.. Нещо което да ми върши работа-да мога да отида до другата стая без да ми прекъсват... Благодаря :)

Ето ти примерен линк, макар че по-горе можеш да намериш доста информация

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PsyManDelic написа:

Къде е това чужбина за да знаем от кой сайт да гледаме? Кристална топка няма ток нещо

Живея в Швейцария, но може и линк в Германия, близо ми е. Трябва да са с микрофон. Много ви благодаря! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение
преди 19 минути, stela22 написа:

Живея в Швейцария, но може и линк в Германия, близо ми е. Трябва да са с микрофон. Много ви благодаря! 

Цък 27 CHF 

П.С: Може да Ви е близо Германия, но друг е въпроса дали сайта ще предлага Free shipping и дали ще е безплатен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, PsyManDelic написа:

Цък 27 CHF 

П.С: Може да Ви е близо Германия, но друг е въпроса дали сайта ще предлага Free shipping и дали ще е безплатен. 

Няма проблем за доставката, аз исках само модел да знам кои слушалки ги бива(аз ще ги намеря и другаде) просто не съм запозната и исках мнение, които не са много скъпи, и само да не прекъсват.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, stela22 написа:

Няма проблем за доставката, аз исках само модел да знам кои слушалки ги бива(аз ще ги намеря и другаде) просто не съм запозната и исках мнение, които не са много скъпи, и само да не прекъсват.  

С Блутут не е голям обхвата. Но препоръчвам покупвата да е от Швейцария за да не стане така да излезе по-скъпо от колкото са слушалките (за тази обща сума примерно [с доставката нали] могат да се вземат още по-добри слушалки) ако ме разбирате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което искаш, да се разхождаш из всички стаи и да ти работят слушалките, с блутут технологията няма как да стане- обхвата е най много 10-15 м. и то ако няма прегради. Иначе отиваш в другата стая и край...Трябва да търсиш нещо такова:

https://plesio.bg/slushalki-c-69977639/sony-headphones-mdr-rf811rk-wireless-black-p-320623.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност обхватът може да е 10 пъти по-голям, но на съответната цена! Две статии за ориентир в технологията - Bluetooth и RF.

https://headsetadvisor.com/blogs/headset/the-best-long-range-wireless-headset

https://wirelessheadphones.com/longest-range/

Ориентирай се и за трите типа физическо изпълнение - тапи, ON ухото и OVER ухото, за да имаш комфорт. Дали наоколо ще те чуват - отворени и затворени. Отворените са по-комфортни за по-дълго време.

За търсене на немски:

Beste kabellose Kopfhörer mit größer Reichweite

https://www.stern.de/vergleich/funkkopfhoerer/

Наблегни на срок за връщане и гаранцията!

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване