Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вече съм отчаян. Помогнете ми да намеря тази песен.

Владко
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте, банда. Търся една стара българска рап песен. По мой спомени беше "Гамена - Хей, момиче". Припева звучеше така: 
Хей, момиче, аз на теб не мога да ти устоя.
Гледам те красива, много мила, ще се разтопя
и си мисля всеки ден какво ше бъде да съм с теб,
всичко земно - аз съм просто човек.

Въпреки това не мога да я намеря никъде. Все едно не е съществувала..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е тази. Не съм сиг. за изпълнителя, но се пее това, което съм написал. Също така търся още една, в която се пее:

Аз и ти, той и тя, мъж и жена,
земя и въздух, огън и вода.
Ези и тура, две лица на една монета,

от бог създадена и наречена човека... Нещо подобно..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Владко написа:

Не е тази. Не съм сиг. за изпълнителя, но се пее това, което съм написал. Също така търся още една, в която се пее:

Аз и ти, той и тя, мъж и жена,
земя и въздух, огън и вода.
Ези и тура, две лица на една монета,

от бог създадена и наречена човека... Нещо подобно..

За втората песен намерих стих, който съвпада с твоя:

А тук е текста: https://textove.com/no-comment-jentaro-sensei-neobiknoven-san-tekst

Цитат
Добро и зло, той и тя, огън и вода, война и мир, Адам и Ева, мъж и жена.. деня и ноща, изгрева и залеза, тя и аз, венера и марс, любовта и гнева. ези или тура, две лица на една монета, от Бог създадена и наречена човека..

Още на: https://textove.com/no-comment-jentaro-sensei-neobiknoven-san-tekst
Благодариние на textove.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Eclipse2G написа:

За втората песен намерих стих, който съвпада с твоя:

А тук е текста: https://textove.com/no-comment-jentaro-sensei-neobiknoven-san-tekst

Това е, да. Благодаря ти. :) 1-вата сякаш е изтрита от света... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На този сайт търсих текса:

https://tekstove.bg/search

Виж ако се сетиш още нещо напиши в търсачката и гледай резултати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Владко написа:

1-вата сякаш е изтрита от света... 

Какво толкова сложно има?! Глътни малко вода и си намери друго занимание. Толкова инат ли си, че искаш да извадиш мляко от пилето? Има песни, които си остават ъндърграунд, има и песни, които не виждат бял свят, навремето имаше уебсайт mp3.com в който се промотираше много музика за слушане и сваляне. Е, над половината песни така и не са издавани никога! И в България имаме популярни заглавия, излъчвани многократно по телевизия и радио, които дори самите изпълнители нямат! Камо ли архив на видеото, както например с "Динамик". Бедният, да ти дам ли лопатата да ринеш скалите? :) 
Ето например две български песни от миналия век. Дигни си ръкавите изапочни търсене? Аз ще се наспя, ще се наям, ще на*** и пак ще спя. След две години ще ти кажа да спреш и да ми кажеш до къде си стигнал за да те потупам по рамото. Юнак! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива небеизветни песни/автори трудна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Eclipse2G написа:

Такива небеизветни песни/автори трудна работа.

Как безизвестни? На вторият клип на снимките е Део! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Бонбон с катран! написа:

Как безизвестни? На вторият клип на снимките е Део! :)

Хм... не съм гледал внимателно, но като цяло в България тоя вид музика е много зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си припомним какво още се губи от БГ естрадата от преди 20 години, когато песента изчезва от БНР Хоризонт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...