Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Таблет LENOVO TAB M10 HD WI-FI BK ZA4G0075BG 16 GB, 10.1 ", RAM 2 GB

Препоръчан отговор

Моля,

За вашите препоръки за този Таблет LENOVO TAB M10 HD WI-FI BK ZA4G0075BG 16 GB, 10.1 ", RAM 2 GB .Дъщеря ми иска нов таблет,а аз идея си нямам от таблети.Цената е максимум 300лева

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че не отговарих веднага,но се прибирах късно от работа и честно си признавам,че не ми бе до форума.Моля за извинение на отговорилите.Green6/благодаря за отговора/таблета ще се ползва за игрички,музика и гледане на клипчета.Искам,това което се гледа на таблета да е с възможно с най добра разделителна способност.1280x800 не ми говори нищо както и 1920x1200 коя картина е по ясня

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, bissko написа:

Извинявам се ,че не отговарих веднага,но се прибирах късно от работа и честно си признавам,че не ми бе до форума.Моля за извинение на отговорилите.Green6/благодаря за отговора/таблета ще се ползва за игрички,музика и гледане на клипчета.Искам,това което се гледа на таблета да е с възможно с най добра разделителна способност.1280x800 не ми говори нищо както и 1920x1200 коя картина е по ясня

Такъв случай е добре да се купи таблет с 3гб РАМ и 32гб хранилище за да има повече място за съхранение на игри,снимки,музика а 3-те гб рам ще са полезни в игрите и по тежките процеси..

Това е, че те са малко над бюджета 300лв и то онлайн, а в мазагин ще са сигурно към 400лв.

Ето пример  https://www.emag.bg/tablet-prestigio-grace-4891-dark-gray-s-procesor-8x-cortex-a55-1-6-ghz-10-1-3-gb-32-gb-android-9-0-pie-cheren-ardes-pmt4891-4g-e/pd/D2VJ57MBM/

Или, ако искате да се задържате към бюджета купете с 2гб РАМ но паметта за съхранения е добре да е 32ГБ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване