Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Celica или Hyundai coupe???

Борислав Симеонов
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте колебая се между Селика или Хюндай Купе 

Моля да пишат хора само, които са карали някоя(или и двете) коли (без значение коя година/Hр/ и прочие.

а ако желаете да помогнете с по-подробно описание - Instagram: borislav.simeonov  /   fb: Борислав Симеонов 

благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кои по-точно? 

селика 1,2,3,4,5,6?

купе 1,2,3?

Нито една не съм карал, ама ако ще е последно поколение селика срещу трето поколение купе - купето

Иначе предпоследно поколение селика с 2.0 матор. 

1zz едно че гори масло и второ че няма нищо общо с 2zz(ако смяташ че от 143 с някоя и друга част ще стане 192 коня, много грешиш) 

Купето с 2.0 матор без променлива фаза се прави на 160 магарета сравнително лесно и евтино. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ivelin _ написа:

Кои по-точно? 

селика 1,2,3,4,5,6?

купе 1,2,3?

Нито една не съм карал, ама ако ще е последно поколение селика срещу трето поколение купе - купето

Иначе предпоследно поколение селика с 2.0 матор. 

1zz едно че гори масло и второ че няма нищо общо с 2zz(ако смяташ че от 143 с някоя и друга част ще стане 192 коня, много грешиш) 

Купето с 2.0 матор без променлива фаза се прави на 160 магарета сравнително лесно и евтино. 

Ами за селиката 6та генереция съм се насочил и по-скоро 143ката поради факта, че аз из нито един сайт а и от нито един мой познат не съм срещал 192 коня 

а за хюндая всички които са от 2002 нагоре ми харесват като визия и характеристики (всички без очиларките/двойните фарове)

харесват ми нестандартните форми които имат, красиви са 

преди 2 минути, Борислав Симеонов написа:

Ами за селиката 6та генереция съм се насочил и по-скоро 143ката поради факта, че аз из нито един сайт а и от нито един мой познат не съм срещал 192 коня 

а за хюндая всички които са от 2002 нагоре ми харесват като визия и характеристики (всички без очиларките/двойните фарове)

харесват ми нестандартните форми които имат, красиви са 

ЕТО ЛИНК ЗА СЕЛИКАТА (ЦЪКНИ)

ЗА ХЮНДАЙ( ЦЪКНИ)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...