Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте колебая се между Селика или Хюндай Купе 

Моля да пишат хора само, които са карали някоя(или и двете) коли (без значение коя година/Hр/ и прочие.

а ако желаете да помогнете с по-подробно описание - Instagram: borislav.simeonov  /   fb: Борислав Симеонов 

благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои по-точно? 

селика 1,2,3,4,5,6?

купе 1,2,3?

Нито една не съм карал, ама ако ще е последно поколение селика срещу трето поколение купе - купето

Иначе предпоследно поколение селика с 2.0 матор. 

1zz едно че гори масло и второ че няма нищо общо с 2zz(ако смяташ че от 143 с някоя и друга част ще стане 192 коня, много грешиш) 

Купето с 2.0 матор без променлива фаза се прави на 160 магарета сравнително лесно и евтино. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ivelin _ написа:

Кои по-точно? 

селика 1,2,3,4,5,6?

купе 1,2,3?

Нито една не съм карал, ама ако ще е последно поколение селика срещу трето поколение купе - купето

Иначе предпоследно поколение селика с 2.0 матор. 

1zz едно че гори масло и второ че няма нищо общо с 2zz(ако смяташ че от 143 с някоя и друга част ще стане 192 коня, много грешиш) 

Купето с 2.0 матор без променлива фаза се прави на 160 магарета сравнително лесно и евтино. 

Ами за селиката 6та генереция съм се насочил и по-скоро 143ката поради факта, че аз из нито един сайт а и от нито един мой познат не съм срещал 192 коня 

а за хюндая всички които са от 2002 нагоре ми харесват като визия и характеристики (всички без очиларките/двойните фарове)

харесват ми нестандартните форми които имат, красиви са 

преди 2 минути, Борислав Симеонов написа:

Ами за селиката 6та генереция съм се насочил и по-скоро 143ката поради факта, че аз из нито един сайт а и от нито един мой познат не съм срещал 192 коня 

а за хюндая всички които са от 2002 нагоре ми харесват като визия и характеристики (всички без очиларките/двойните фарове)

харесват ми нестандартните форми които имат, красиви са 

ЕТО ЛИНК ЗА СЕЛИКАТА (ЦЪКНИ)

ЗА ХЮНДАЙ( ЦЪКНИ)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване