Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ за геолокация, платена работа

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следния проблем, искам да играя в Американските онлайн фентъзи драфт сайтове. Проблемът е там, че те не са достъпни за играчи извън САЩ, дори не са достъпни във всички щати, а само в тези, в които онлайн сайтовете за игра вкл. хазарт са вече легализирани. Щата, който ми трябва е Ню Джързи. На първо хрумване, всички ще кажат VPN, VPN VPN... да обаче, всички лицензирани подобни сайтове в Америка използват плъгина GeoComply, който е истински звяр, за него да разпознае неща като VPN, RDP, remote usage като teamviewer е елементарна задача, супер advanced е, методите, които ползват могат да бъдат намерени на техния сайт и в Гугъл. Търся начин да ''spoof-на'' тази програма и да изглежда все едно съм в Ню Джързи без geocomply да ме лови, вече платих на един китайски девелопър, който се отказа на третия час понеже не успя да се справи, знам обаче че колкото и да е трудно е ВЪЗМОЖНО, познавам поне двама, които си играят от Европа без да са стъпвали някога в САЩ. Опитах се да им предложа пари за техния метод, но казаха, че информацията им е твърде ценна и не биха искали да я поставят в опасност, ако едва ли не реша да я раздувам навсякъде. Готов съм да платя, ако някой може да се справи с това и да ми даде работещо решение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да им пикая на ограниченията, особено на краварите : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.locationchanger

Пускаш си локацията, намирап на картата на приложението къде искаш да си, задържаш пръста и получаваш адрес.
На мен поне ми върши работа точно за краварските цигании.

Edit : Това платена работа как да го разбирам?
Ако ще плащаш нещо там, ще ти тряба американски начин на плащане, в най добрия случай ако приемат през Paypal трябва да се регистрираш там с американски адрес, вече за американска дебитна карта е лесно защото има доста сайтове предлагащи въпросната услуга, например :
https://icard.com/en/virtual-cards

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Bubbles написа:

Да им пикая на ограниченията, особено на краварите : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.locationchanger

Пускаш си локацията, намирап на картата на приложението къде искаш да си, задържаш пръста и получаваш адрес.
На мен поне ми върши работа точно за краварските цигании.

Edit : Това платена работа как да го разбирам?
Ако ще плащаш нещо там, ще ти тряба американски начин на плащане, в най добрия случай ако приемат през Paypal трябва да се регистрираш там с американски адрес, вече за американска дебитна карта е лесно защото има доста сайтове предлагащи въпросната услуга, например :
https://icard.com/en/virtual-cards

Платена в смисъл, че плащам, ако някой ми разреши проблема. Fake GPs не работи, чел съм на няколко места, де да ставаше толкова лесно :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем' на мен ми върши работа, другия вариант е да ходиш там или евентуално някой който е там да ти направи акаунт, но като се логнеш и те засекът ще те резнат. С други думи нема как.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако $20/месечно те устройват...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, цър-вул написа:

Вариант - купуваш си vps сървър в Ню Джърси и си ти.

мне... всички, които предлагат такива сървъри, IP-тата са им blacklist-нати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Kris Ronchev написа:

Дай адрес на тая платформа да я видим  де.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kris Ronchev написа:

Надявам се да правиш разлика между VPN и VPS!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Белгиеца написа:

той не знае какво е VPS

п.п.
сега като се разрови и ще го разбере

Кой ти каза, че не знам? Не се занимавам с компютри, но около ровенето за решение на тоя проблем разбрах какво е, и НЕ - не работи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване