Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с откраднат Facebook акаунт.

Препоръчан отговор

Здравейте драги съфорумници. Малко е нелепо, че опирам чак до там, че да пиша теми по форуми, но наистина изпаднах в безизходица. От месеци се опитвам да си възстановя откраднатия акаунт. Променен е e-mail-а и  телефонния номер, не ми позволява да направя нищо. С много зор и усилие успях да сменя паролата чрез много стар телефонен номер, който е асоцииран с профила. Но,  този, който е откраднал профила е сложил two factor verification с явно негов телефонен номер и отново не успях да се докопам до профила си. Къде мога да пусна заявка или запитване директно към фейсбук, със снимки на личната ми карта примерно, за да ми възстановят профила? Оригиналния e-mail,с когото съм регистрирал профила все още е в мое владение. Благодаря ви предварително. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, eatandtreatherright написа:

Здравейте драги съфорумници. Малко е нелепо, че опирам чак до там, че да пиша теми по форуми, но наистина изпаднах в безизходица. От месеци се опитвам да си възстановя откраднатия акаунт. Променен е e-mail-а и  телефонния номер, не ми позволява да направя нищо. С много зор и усилие успях да сменя паролата чрез много стар телефонен номер, който е асоцииран с профила. Но,  този, който е откраднал профила е сложил two factor verification с явно негов телефонен номер и отново не успях да се докопам до профила си. Къде мога да пусна заявка или запитване директно към фейсбук, със снимки на личната ми карта примерно, за да ми възстановят профила? Оригиналния e-mail,с когото съм регистрирал профила все още е в мое владение. Благодаря ви предварително. 

Към поддръжката на Facebook.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Емил Костов написа:

Към поддръжката на Facebook.

Да де, но къде точно? Всичко ме препраща към това да възстановя профила с телефона или мейла... 😕 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://m.facebook.com/help/contact/260749603972907?show_form=disabled
Не знам български линк, затова слагам този.
Дано не е в противоречие с правилата на форума.
Друг надежден начин е през Twitter. За него няма да слагам линк.
Аз имах същия проблем и с два емайла ми върнаха акаунта

Изпратено от моят Nokia с фенерче с помощта на Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, zdravkos написа:

emoji482.png

Ако не ти е проблем, пиши ми на лично за да ми обясниш как. Ще съм благодарен.

преди 10 минути, zdravkos написа:

emoji482.png

А ѝ линка, който сте ми изпратили е за Дезактивиран акаунт, а не откраднат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,както ти така и аз и много познат ипищяха от откраднат фейсбук акаунт. При мен влезнаха в абв-то смениха ми паролата и телефона не пипаха нищо.

Но не успях да го върна така,че съвет смени пароли на майли и т.н и докладвай акаунта. Шанса да обърне някой внимание малък.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка работи при мен?
Но аз не съм в България. Може би препратката не го дава коректно?
Това е бърз начин за връзка със съпорта на фейса. Можеш да пишеш и на [email protected] но едва ли някой някога ще ти отговори.
На лични за такива неща не отговарям, защото не е редно спрямо другите потребители, а и самия форум.
Не е нищо лично!
208d4a5cc0a9c107d15157f7623e706a.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Ако искаш да ти оправят профила пиши тук Цък
И ако искаш да ти обърнат внимание им пиши учтиво.
И да до пълня, трябва да им пишеш на английски.... 
противен случай няма да ти обърнат внимание..  ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване