Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Харесал съм си няколко марки не мога да реша коя да взема. Сегашната ми е моторола г4 но морално остаря. Бюджета ми е до 500-650 лв.  

Избрал съм си тези:

Realme 6 Pro 128GB 8GB RAM https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/realme/6-pro-128gb-8gb-ram-dual-p554285781/

Xiaomi Redmi note 9s https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-note-9-pro-128gb-6gb-ram-dual-p553599312/

Samsung A71 https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/galaxy-a71-128gb-6gb-ram-dual-a715f-p524326647/?sgst=1

Moto G5plus https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/motorola/moto-g-5g-plus-128gb-6gb-ram-dual-p578918916/

Xiaomi Redmi note 9 Pro https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-note-9-pro-128gb-6gb-ram-dual-p553599312/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От изброените Samsung A71 предпочитам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Redmi Note 9S съм . Нямам забележки . Уникален телефон за парите си !

Въобще мога да кажа , че всички Redmi Note, които са с Qualcomm , до които съм имал досег до сега са супер било то 3pro, 4X, 7pro, 8T !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В рамките на бюджета бих предложил Xiaomi Poco X3 . Най-добрата камера, 120Hz дисплей, супер яка батерия, стерео говорители.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, RudeBoy написа:

В рамките на бюджета бих предложил Xiaomi Poco X3 . Най-добрата камера, 120Hz дисплей, супер яка батерия, стерео говорители.

Чакам го и аз , че жената си го заплю да подмени Note4X , който ще отиде за детето !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с Redmi Note 9S, също съм много доволен. А ти не отидеш що не отидеш в някой магазин и сам да си избереш като го разцъкаш сам , и вземеш този който ти допадне най-много на сърце ? То иначе колкото хора, толкова и мнения и нито един да е тествал всичките твои телефони, които си избрал. Също и никой не знае точно какво му търсиш в телефона като приоритет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@RudeBoy не разбирам. Моделът с внедрена функция NFC е по-евтин от модела без функция. Тоест, моделът без функция е оскъпен! Малка разлика има в корпуса. СРАВНЕНИЕ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Бонбон с катран! написа:

@RudeBoy не разбирам. Моделът с внедрена функция NFC е по-евтин от модела без функция. Тоест, моделът без функция е оскъпен! Малка разлика има в корпуса. СРАВНЕНИЕ

По-голяма батерия !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цитат то https://www.gizchina.com/2020/12/29/gizchina-phone-awards-best-midrangers-of-2020/

"The global variant has a 5,160mAh battery with 33W fast-charging and NFC (if the name didn’t spoil that for you). In India, the handset has a 6,000mAh battery, the same fast-charging tech, but lacks NFC."

Търсих  в али-то и не намерих друг вариант освен глобалния с NFC. Остава другия вариант да е локален, което е честа практика при Xiaomi.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.12.2020 г. в 8:43, JohnTRIVOLTA написа:

По-голяма батерия !

Дам, гледал съм до средата. Ами тя вградена бре! Телефона умира след 5 години и плачим за нов! Такива еднодневки не ми се нравят повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Бонбон с катран! написа:

Дам, гледал съм до средата. Ами тя вградена бре! Телефона умира след 5 години и плачим за нов! Такива еднодневки не ми се нравят повече.

Могат да се сменят батериите, но в сервиз - не е скъпо ! Телефона има поддръжка от 2 до 3 год. и след нейният край ще може още толкова да изкара като такъв, ако не деградира процесор или нещо друго по техниката, колкото и да се пази и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нешо почвам да клоня към xiaomi  ,след като ги разледах някои от телефоните на живо. NFC няма голямо значение за мен.

Точно така след празниците ще ида да разгледам и другите на живо . Ще е друго

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Бонбон с катран! написа:

Ами тя вградена бре! Телефона умира след 5 години и плачим за нов!

Вече практически всички смартфони са с вградени батерии. И много по-вероятно е да си купиш нов телефон не заради батерията, а по други причини - счупване, изгубване, или просто вече не е актуален.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Why do most mobile phones have nonreplaceable batteries nowadays, as of 2015–16? - Quora

Гугъл Преводач превежда само началото на сайта, останалото отсъства, така че спестявам да четете на български. Затова използвайте разширение на преводача.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, fresh_bones написа:

Друг е проблема сега от каде да го закупя онлине или да ходя до физически магазин.

Аз от доста време купувам от един магазин в София/Младост 2/.Имат и сайт т.е. може и онлайн да се поръча и да го доставят с Еконт с наложен платеж. Мисля цените и обслужването са на отлично ниво. Предлагат и сервизни услуги !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, fresh_bones написа:

Да вече си закупих Ксиомито много добър телефон.

Със здраве да го ползваш ! Предполагам финално 9S или Poco ? Хубава благинка е пример, като си в леглото и си забравил да си вземеш дистанционното да командаваш с телефона като такова :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@RudeBoy Това е списък на телефоните със сменяема батерия, 1080p и OIS. Нацелих LG V20 от 2016-та, но много бързо ги прекратяват като производство и като пазар. Изчерпани на пазара! Що за политика?! Дали и с батериите не е същата работа? Сигурно не се намират батерии. Предполагам всички телефони със сменяема батерия също са на доизживяване. Затова 99% от телефоните ги правят с вградени. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да се върнем отново към старата носталгия - вече остаряла и неактуална.
Този бие риба. :)  Гледам и в Технополис се продава! Приемам забележки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Бонбон с катран! написа:

И да се върнем отново към старата носталгия - вече остаряла и неактуална.
Този бие риба. :)  Гледам и в Технополис се продава! Приемам забележки.

забележки.....нема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако трябва да избирам от изброените - най-вероятно Xiaomi redmi 9, но не Pro, защото не си заслужава цената. Новите функционалности са съвсем малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване