Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Теодор Тодоров написа:

Другата година мисля да се upgrade-на от Android към iPhone.

Сега сме 2021 и смяташ следващата 2022 да минеш на айфон, така ли?  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Joss Bomon написа:

Сега сме 2021 и смяташ следващата 2022 да минеш на айфон, така ли?  

Samsung-а ми е от 2020, значи да

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Теодор Тодоров написа:

Другата година мисля да се upgrade-на от Android към iPhone.

До тогава има цяла година. А през тази му събирай софтуер, щото всичкият ще става платен за айфоните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Теодор Тодоров написа:

значи да

Ами... Гугъл не хапе -> https://support.apple.com/bg-bg/HT201352#windows

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Joss Bomon написа:

Ами... Гугъл не хапе -> https://support.apple.com/bg-bg/HT201352#windows

На  Windows 10 трябва да изтегля Itunes през Microsoft store ли?Untitled.png.cda9a4e7f40bab3d115aecd77b0bfc2b.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Joss Bomon написа:

Е може и от сайта на ейпъл ...

Странно, в момента там върви една версия назад.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, цър-вул написа:

Защото не си погледнал с колко назад е ако избереш регион България...

Това не е никакъв проблем, защото версиите теглени от епъл имат опция за ъпдейт до последна, докато изтеглените от магазина са с последна версия и мисля се обновяват автоматично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, цър-вул написа:

Каквато и версия да си инсталирал, при всяко стартиране, програмата си проверява за по-нова версия и преди всяка манипулация с телефона си трябва и без това да ъпдейташ до последна версия. 

А автора на темата да не се притеснява - като му дойде времето ще научи всичко, което му е необходимо ми се струва.

преди 4 часа, Kolev71 написа:

До тогава има цяла година. А през тази му събирай софтуер, щото всичкият ще става платен за айфоните.

Няма такава вероятност.

Опитът ми говори, че платените програми/приложения, както и призивите за плащане за програми/приложения, предназначени за windows/androide са повече.   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Trichocephalus написа:

Каквато и версия да си инсталирал, при всяко стартиране, програмата си проверява за по-нова версия и преди всяка манипулация с телефона си трябва и без това да ъпдейташ до последна версия. 

Верно ли? А, стига, ве!...
Не това беше идеята на споделянето на факта...
А и на някои хора ни се обновяват постоянно свалените инсталатори на интересуващите продукти , така, че при инсталиране винаги да се разполага с актуална версия.

преди 35 минути, Joss Bomon написа:

се обновяват автоматично

освен, ако не е забранена актуализацията на продуктите от магазина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване