Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Търся сайт, който събира всички качени фото снимки на хората и когато някой качи своя снимка да покаже двойници на неговото лице. Удрям на камък. Живеем в първобитно-общинен строй и след 400 години децата ни ще се присмиват какви прости хора сме били да не използваме технологията, с която разполагаме в момента. Всички ще си умрем нещастници!

Beautycheck - характеристики на красиви лица (uni-regensburg.de)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че лицевите характеристики са лични данни?
Такива данни има, но ти нямаш право на достъп до тях.
Ти, който постоянно смърдиш за неприкосновеността им...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, цър-вул написа:

Нали знаеш, че лицевите характеристики са лични данни?
Такива данни има, но ти нямаш право на достъп до тях.
Ти, който постоянно смърдиш за неприкосновеността им...

Не случайно питах за уебсайт! Приложенията изискват регистрации, дори уебсайтовете се опитват да им дадеш регистрация, а аз искам просто да кача една снимка и да видя други подобни на нея! В никакъв случай не искам да видя кой ми е двойник, нито да му чета историята - разбираш ли!? Дано си ме разбрал.

Между другото, всички лансирани уебсайтове съществуват, но сървърите не приемат качване на снимки. Блокаж с грешка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом дори службите не са си го позволили, дали ще да е толкова законно.
Сега се сети дали няма да разсипят от дела собствениците на такъв ресурс.

току-що, Bubbles написа:

Даа, право в кеша на google...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, цър-вул написа:

Даа, право в кеша на google...

Ами друг вариант няма зашото както ти сам каза, това не е особено законно, а Гошко понякога като не може да открие точната снимка предлага подобни.
И като говорим за законност... ...дали пък някъде из мазето не са измайсторили и такава джаджа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Bubbles Гугъл не работи с технологията за морфинг и компютърно разпознаване на прототипи за лицата. Тази технология се ползва в криминалистиката и при инвитро процедури, където бъдещите родители желаят донора с генетичен материал да прилича на тях. В тази насока ми хрумна да проверя какви хора би могло да генерира приложение като Ovomatch. До колко надеждна е приликата. Но никъде не може да се провери по никакъв начин! Всичко това е вече кьорфишек!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дядо ми, светла му памет, беше двойник на артиста Апостол Карамитев. И на него светла му памет.

FB_IMG_1603004362287.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, цър-вул написа:

ТОВА СРАБОТИ! Не знам защо в началото нямах добър опит с него! Изби рибата брат! :cool: Чудесно се справя! Наистина действа приликата. Е, не намира точно двойници, но намира хора от същия тип, същото красиво лице. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване