Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да видя чат в Месинджър от началото, Windows 7

Виж решението Разрешен от Бонбон с катран!,

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да върна един чат в началото. Фейсбук профила е на един приятел, но имам достъп до него, засега. Преди да се усети, искам да видя целия чат с един от приятелите му, и той да не разбере. Виждам съобщенията от две седмици назад и дотам. Никъде няма бутон "виж по-стари съобщения" или нещо подобно. Компютърът е с Windows 7. Ще съм благодарен за малко помощ. Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е точно за него се отнася, той е въпросният ми приятел. Искам да видя неговия чат с бай Дони Тръмп, щото май са замислили да се еба.ват с мен. Но благодаря за съвета все пак. Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Младеж написа:

Здравейте, искам да върна един чат в началото. Фейсбук профила е на един приятел, но имам достъп до него, засега. Преди да се усети, искам да видя целия чат с един от приятелите му, и той да не разбере. Виждам съобщенията от две седмици назад и дотам. Никъде няма бутон "виж по-стари съобщения" или нещо подобно. Компютърът е с Windows 7. Ще съм благодарен за малко помощ. Поздрави!

Даже ако искаш да отидем при твоя приятел, да го измъчваме и да си признае всичко, за което искаш да го шпионираш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, да разбирам, че няма начин да стане, така ли? Шпионирането е в реда на нещата, когато трябва да разобличиш някого в измама, или изневяра, според мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Младеж написа:

Значи, да разбирам, че няма начин да стане, така ли? Шпионирането е в реда на нещата, когато трябва да разобличиш някого в измама, или изневяра, според мен.

Добре де, според теб как си представяш да се случат нещата? И шпионирането не е никак в реда на нещата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото, не се шегувам, онзи ден опитах да си видя съобщения от преди години в чата ми с един приятел, обаче не може да се стигне до края. Преди смяната на дизайна беше възможно, но сега е абсурд да успееш, дори да пробваш, така че викай Джеймс Бонд или кажи на шефката му...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение
преди 5 часа, Meloman No 1 написа:

Между другото, не се шегувам, онзи ден опитах да си видя съобщения от преди години в чата ми с един приятел, обаче не може да се стигне до края. Преди смяната на дизайна беше възможно, но сега е абсурд да успееш, дори да пробваш, така че викай Джеймс Бонд или кажи на шефката му...

Пак простеете, няма ли да се научите как се управлява, кое може и кое не може този фейс боклук?! Тази платформа насажда много гняв и ярост! Защото разкрива, че партньорите си изневеряват! Разкрива и че някои смятат половинките си за собственост. Мрежата всъщност се превърна в по-жестоко оръжие от сайт за запознанства. Това е като да излезеш да се разхождаш гол навън на улицата, без дрехи! Всичко се показва и няма скрито. Само който не си е завъртял главата, той не е видял. Та на въпроса - трябваше да ви го предложа срещу пари. Сигурно щях да забогатея от вашата ленивост, защото по цял ден се шляете, а този компютър кой да погледне?! Аз ли? :)
С тази информация смъквате гащите на любимия си човек! Всичката му активност е записана! Включително какво е търсил на търсачката. Сигурен съм на 100% че няма да ви се хареса, но аз не знам да има почтени потребители. Просто си приготви камъните след като искаш да пада бой.
Пише, че свалянето може да отнеме доста време, но моят архив при супер активност от 6 години се свали за 20-40 минутки. Това беше преди 2 години. Сега е двойно, значи 1 час. :) Но ти можеш да зададеш само конкретна секция и да свалиш за минутка две/пет. Като отвориш HTML файла в конкретна папка се отваря всичко наведнъж от кореспонденцията с посочен потребител в месинджъра. Скролирането няма да е гладко от скрол бара, но с мишката се справяш. Възможно е лесно да намериш ключова дума в чата от раз!

down-fb-archive.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване