Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да сложа viber на гаджето си на моя PC без тя да разбере

Препоръчан отговор

Как мога да сложа viber на гаджето си на моя PC без тя да разбере? И възможно ли е това! Помагай те! Благодаря ви! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Как да сложа viber на гаджето си на моя PC без тя да разбере
преди 10 минути, techko21 написа:

Как мога да сложа viber на гаджето си на моя PC без тя да разбере? И възможно ли е това! Помагай те! Благодаря ви! 

Вземаш и телефона и сканираш QR кода. 

Но няма, как да не разбере понеже ще получи имейл, че профила се използва от ново устройство.

По-добре е да не го правиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там достъп до сателит нямате ли си?

Часовата разлика смяташ ли я правилно?

Крие се от линия? Може да няма обхват, може да е заета с нещо - трябва ли 24/7 да е на твое разположение?

Лъже за какво?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, techko21 написа:

Пробвах от друг тел да видя дали е на линия. Не, не е! Крие се и ме лъже

Значи от два различни телефона ти казва че не е на линия и ти това го имаш за лъжа?

Ако тя няма обхват или нейното приложение е спряно - това някакъв вит лъжа ли е?

Аз ако си изключа телефона - лъжа ли те? А ако сега ми спре интернета?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече познавам си жената и няма как преди 3 дни да ми излиза на линия и повече да не се появи. Знам че говори с някой и се крие там. Няма как да и спре нета или нещо подобно защото в фейс е постоянно на линия. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, techko21 написа:

Как мога да сложа viber на гаджето си на моя PC без тя да разбере? И възможно ли е това! 

Това няма как да стане. След инсталация на десктоп версията на Viber тя трябва да се свърже с мобилното приложение, за да се логнеш с акаунта, и да работи. Без телефона на приятелката ти - забравѝ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване