Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой със впечатление за този модел ако го е имал да изкаже ,че съм се спрял на бензин и без това.Благодаря 

https://www.facebook.com/marketplace/item/417895786092694

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да се изкажа за качествата и недостатъците, но...това не е ли брутално стара кола?! Защо не се ориентираш към нещо по-ново (не непременно от марката)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако смяташ че нещо може да се види в тези сурат тефтерски мъгли . . . 

Някой циганин си снимал каруцата. Неграмотна работа.

Няма нужда да питаш из форума за състоянието на други автомобили. Важно е състоянието на конкретния, с който смяташ да се набълбукаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кат видя 1.8Т с автомат ми става лошо.

Това поне 20л/100км градско.

Истината е 1.9ТДИ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе пуберчета що се хвърляте на тия бараки на баба ми от абитуриентсия бал?
Ауди било, и кфо? Кошница на 20 годин' голема газария, а на всичкото отгоре и поддръжкаа му е доста солена.
Гледай нещо по-ново, стига с тия марки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Абе пуберчета що се хвърляте на тия бараки на баба ми от абитуриентсия бал?
Ауди било, и кфо? Кошница на 20 годин' голема газария, а на всичкото отгоре и поддръжкаа му е доста солена.
Гледай нещо по-ново, стига с тия марки.

Нещо кат Mitsubishi Colt ли? 😂😂😂😂😂😂😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нещо кат Mitsubishi Colt ли?
Колта е доволно здрава кола, само да кажа. Аз преди няколко месеца купувах малка, градска кола и тъсех или Колт или Джаз, но просто не намерих читава. Че покрай ковида новия внос е замрял и по автокъщите е леш.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Три години карах същата кола, служебна..Отвратителен автомобил - слабо окачване отпред с алуминиеви носачи, чупят се лесно! Обща скъпа поддръжка - плащаш за марката! За смяна на ангренаж се разглобява половината кола...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то 550лв е смяната един приятел има пак а4 по стария модел и година и половина няма мърдане макар че из дупките към албена кара 120.Мерси все пак за мненията и пубер отдавна минах иска ми се 15г да се върна назад хах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.02.2021 г. в 16:41, Петър Ангелов написа:
на 1.02.2021 г. в 14:40, dante_99 написа:
Нещо кат Mitsubishi Colt ли? emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Колта е доволно здрава кола, само да кажа.

Това не е кола , а превоз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Чингис Хан написа:

Това не е кола , а превоз.

То на практика, всяко превозно средство е превоз...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. 20 годишно 2. турбо на гЪз 3. с автоматик 4. на една от най- скъпите за поддръжка марки и, ако всичко това не ти стига за да се набуташ, най- добре си избери екземпляр, който е експлоатиран на нивата, а собственика му е написал в обявата "tyrbo s gazova yredba" - прочее само този последния фактор е пре- предостатъчен моментално да се откажа, от всеки един автомобил. Цената в случая е без значение и без пари да е, пак ще си вътре.

п.п. а Колта не е автомобил, не е и превоз, а медицински апарат за разбиване на камъни в бъбреците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sound написа:

п.п. а Колта не е автомобил, не е и превоз, а медицински апарат за разбиване на камъни в бъбреците.

Това ми хареса 😂😂😂😂

Познавам хора, които карат 1.8т на газ и го правят на дейли "проект".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кола от Фацебук не се купува!!!

Ауди има скъпа поддръжка!

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dante_99 написа:

Това ми хареса 😂😂😂😂

Казвам го от опит. Навремето на един познат родителите му бяха подарили за рожденния ден Колт, чисто нов - човека толкова го "хареса", че предпочиташе да си кара работния Транзит на фирмата, която имат. Накрая така се случи, че му го откраднаха, а пича ми вика "братле отървах се". Семейните им отношения са такива, че не вървеше да им каже, че не го ще този автомобил, на практика всячески се опитваше да избегне да го кара с оправдания тип "искам да си го запазя, като нов". И действително нямам спомен да съм се качвал в друг автомобил, който да има толкова груба возия, направо чак брутално, като минеш стотина километра и слизаш, като инвалид - дето казваме в такива случаи, че те рита в задника, тука отнасяш ритници в гръбнака и не, че кръста те хваща, ами дори във врата усещаш болки. Баси и ужасната кола, честно. Инак, че може да е дуракоустойчива и да има редица положителни качества, не отричам, ала с тази возия, просто забрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване