Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с инстаграм, постоянно ми излиза грешка?

Препоръчан отговор

We restrict certain activity to protect our community.
Е тази грешка ми излиза от вчера постоянно в инстаграм, при влизане, при качване на снимка или харесване и коментиране на снимки на мой приятели, каква е тази грешка и защо ми излиза?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро някой bot е вкарал рестрикциите на база някакви глупави параметри.

От колко устройства ползвате услугата?

Проверете дали сте взели всички мерки за защита на акаунта си и може да изчакате 24 часа да видите дали ще има развитие по проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Gangosa написа:

Админите са ви ограничили за да ви предпазят.

Но защо и от какво? Каква е причината?

преди 12 минути, plamen_petrov_80 написа:

По скоро някой bot е вкарал рестрикциите на база някакви глупави параметри.

От колко устройства ползвате услугата?

Проверете дали сте взели всички мерки за защита на акаунта си и може да изчакате 24 часа да видите дали ще има развитие по проблема.

От две, лаптоп и телефон

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, SimonaMonche написа:

От две, лаптоп и телефон

Аз бих насочил вниманието си към телефона!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как ти е инстаграма 

инстаграм краде много нагло лични данни като телефон

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

Аз бих насочил вниманието си към телефона!

Може да има  логика! Отидохме си на село и там се опитах да свържа тела с интернет и да вляза в инстаграм, изписа ми някаква грешка и не ме пусна да вляза, възникна грешка при опит при влизане или нещо подобно ми беше изписало и от тогава, а сега какво да правя?

преди 38 минути, Генадий 35 годишен написа:

как ти е инстаграма 

инстаграм краде много нагло лични данни като телефон

Миналия път ми искаш снимки и профили, сега инстаграма?!!  Иначе си прав за второто...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е свързано по някакъв начин затади употребата на нов доставчик, а може и да няма нищо общо.

Все пак проверете телефона си за съмнителни приложения, помислете какво последно сте инсталирали на него.

Не съм сигурен дали Instagram (не го харесвам, не го полсвам) има масто с хронология, но прегледайте дали това което се извършва е наистина нещо което вие сте направили.

Може да проверите и какви опции имате за репортуване на проблема към Instagram поддръжката, но аз големи надежди там не бих поставил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо мейл, съобщение няма ли получено? Със сигурност пише някъде защо и какво е станало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишете до поддръжката трябва да ви кажат.

преди 6 часа, SimonaMonche написа:

Но защо и от какво? Каква е причината?

преди 6 часа, plamen_petrov_80 написа:

Явно ви е разпознало , че се логвате от друг ип адрес и не и харесва на системата и да ви защитава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, plamen_petrov_80 написа:

Може да е свързано по някакъв начин затади употребата на нов доставчик, а може и да няма нищо общо.

Все пак проверете телефона си за съмнителни приложения, помислете какво последно сте инсталирали на него.

Не съм сигурен дали Instagram (не го харесвам, не го полсвам) има масто с хронология, но прегледайте дали това което се извършва е наистина нещо което вие сте направили.

Може да проверите и какви опции имате за репортуване на проблема към Instagram поддръжката, но аз големи надежди там не бих поставил.

Не знам ккак да го поревя?  и кво точно да гледам и правя? Репортуване също, но в опции и влизане си показва един мой адрес само.

преди 7 часа, Raze написа:

Нещо мейл, съобщение няма ли получено? Със сигурност пише някъде защо и какво е станало.

Проверих имейла, нямам нищо и никакви съобщения.

преди 3 часа, Gangosa написа:

Пишете до поддръжката трябва да ви кажат.

Явно ви е разпознало , че се логвате от друг ип адрес и не и харесва на системата и да ви защитава.

Е това си е съвсем нормално нали, отивам си на село свързвам се с интернет и вече локдаун, и как да го реша сега?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, SimonaMonche написа:

Не знам ккак да го поревя?  и кво точно да гледам и правя? Репортуване също, но в опции и влизане си показва един мой адрес само.

Проверих имейла, нямам нищо и никакви съобщения.

Е това си е съвсем нормално нали, отивам си на село свързвам се с интернет и вече локдаун, и как да го реша сега?

Може за инстаграм да не е нормално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване