Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Настройки за Уиндоус 10 64 бита

Виж решението Разрешен от цър-вул,

Препоръчан отговор

Здравейте,от извстно време насам ми излиза на екрана едно досадно съобщение,което гласи:

"Вашият лиценз за Уиндоус ще изтече скоро.Активирайте лиценз от настройки"

С Уиндоус 10 съм 64 бита,версия 2004,инсталирана 6.9.2020.Иска ми някакъв продуктов ключ,който си 

нямам представа къде се намира и как да реша проблема.Моля за помощ.Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, цър-вул написа:

Ключът се купува.
Пример
Или се чете в мрежата как се решава проблемът.

Благодаря за бързия отговор.Знам,че се купува ,но ако исках да го купя нямаше да пиша тук,а пък

ако можех да намеря решение в мрежата също нямаше да ви занимавам с досани въпроси. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, цър-вул написа:

Правилата на форума (т.2.10)не позволяват коментиране/обяснение на казуса.

И това знам,може би един линк или препратка ще свърши работа :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, jordi написа:

Знам,че се купува ,но ако исках да го купя нямаше да пиша тук,а пък

ако можех да намеря решение в мрежата също нямаше да ви занимавам с досани въпроси. :)

На грешното място си! :giggle1:
Още един заблуден. Къде ни намирате...?! :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, jordi написа:

Благодаря за бързия отговор.Знам,че се купува ,но ако исках да го купя нямаше да пиша тук,а пък

Решението е изтриваш windows-a и си инсталираш някоя безплатна операционна система.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Бонбон с катран! написа:

На грешното място си! :giggle1:
Още един заблуден. Къде ни намирате...?! :no-no:

Типично по български.Задаваш въпрас и ти отговарят с въпрос.Даже и те назидават.Благодаря на отзовалите се,

извинете,че ви притесних.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, ined написа:

Решението е изтриваш windows-a и си инсталираш някоя безплатна операционна система.

Windows 10 е безплатен, може спокойно да се ползва без да се активира, с някои малки ограничения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ибей и в алиекспрес има и цени на ключовете на цената на една баничка, а ключовете се приемат от Майкрософт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, jordi написа:

Типично по български.Задаваш въпрас и ти отговарят с въпрос.Даже и те назидават.Благодаря на отзовалите се,

извинете,че ви притесних.

И какво ще правиш? Ще инсталираш самоделка ли? Понеже гледам приемаш всякаква сволач за решение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Бонбон с катран!, ама ти нямаш спирка в простотията си.
И явно не знаеш кога да си замълчиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, цър-вул написа:

За 60 дни

Това от скоро ли е? Къде го чете? Интересно ми е, понеже съм гледал друго, не искам да ти противоречя. Намирам и това:

How long can you use Windows 10 without activation? (windowsreport.com)

Цитат

However, users can leave Windows 10 unactivated. In fact, users can continue to utilize the unactivated Win 10 with the few restrictions it has. Thus, Windows 10 can run indefinitely without activation.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В същия дух и аз да попитам нещо. Току-що видях в EBay много евтин лиценз за уиндоус 10 про и реших да го купя. След въвеждане на всички данни от картата, се оказа, че ДСК е поставила ново условие за плащане по интернет, което е някакъв пин код за покупки, който се активира в офис на банката. Това попречи да довърша покупката, парите не заминаха, но междувременно по абв поща пристигнаха имейлите и вътре се мъдри и продуктовия ключ. Създаде се много интересна ситуация-имам ключ и парите са тук. Дали испанският търговец може да попречи на използването на ключа-вече са го изпратили, няма как да си го вземат обратно. Какво мислите по въпроса?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, цър-вул написа:

3Д код за верификация

Това е друго, то върви паралелно с написаното и идва като СМС-така беше до скоро, сега, освен него , са въвели и този ПИН код, дето трябва да отида до офис на банката за да го получа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, NEVADA написа:

Това е друго, то върви паралелно с написаното и идва като СМС-така беше до скоро, сега, освен него , са въвели и този ПИН код, дето трябва да отида до офис на банката за да го получа.

Ще ти дойде СМС. Ще въвеждаш една динамична и една статична парола, стига да регистрираш своя. На всяка покупка трябва да въртиш телефон към помощен център на банката, ако си имал давност повече от 1 месец от предни търгове.  Ако си активирал постоянна, която е трябвало да направиш в първия 1 месец от старта на този вид услуги, трябва да я запомниш и употребяваш. Ако не си активирал статична парола, означава че банката те е запорирала да не правиш повече покупки докато не им се обадиш отново за да ги молиш за временна парола. Затова - всеки собственик е длъжен да се обади на банката, да помоли за временна парола и да я употреби при активацията на постоянна. Пак казвам, ще те питат за 3 кода при всяка поръчка! Без двойна верификация с два кода - един генериращ няма да минеш! Навсякъде където пазаруваш. Вече им се чудя какви са тия трицифрените секретни демодета! :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що се изказваш нееподготвен? Колкото да си в джаза? Говори за много ниско ниво!

И 'що пак се разтяга тема в чужда тема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване