Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет.
TV Box X88 Pro 10 с андроид
Kodi 18.9 Leia
Инсталиран Mar33 Repo чрез него - Free Bg / world Online TV

BG TV Player - каналите тръгват, но след минута започва разбъркано възпроизвеждане - връща съдържанието с 20-30 сек. назад, работи нормално няколко минути и отново връща. И така постоянно и с повечето от пробваните канали.
По принцип ползвам само BG TV Player /защото другите не сработват/ и ми се ще да реша този досаден проблем, който се появи от преди около месец.
Някакви идеи ?

ПП: Същата конфигурация е и на друг TV Box с по-стара версия на Kodi. Същия проблем.

Общо взето идеята е да се включи някой, койдо да напише "И при мен е така" или "Аз гледам каналите без проблем през тази добавка". За да се ориентирам къде може да е проблемът.

Питах и в kodibg.com ама martinstz нещо не е на кеф ... 😉

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро, не съм пускал добавката. 

Сега тествах BNT-тата и. ЕК, работят. Някой (не съм тествал всички) не тръгват или спират. 

Потърси работещи листи с IPTV, във dtv bg форума. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@lupis работата с мак адресите не ми е ясна. Нямам време да почвам от А и Б, а никъде не намирам подробни указания. Пълно е с потребители, които веднъж са успели и сега са "голямата работа".

@Mr. ?? Ако обичаш пусни Btv Comedy и остави канала да работи 15 минути. Кажи дали връща съдържание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, 2249 написа:

@lupis работата с мак адресите не ми е ясна. Нямам време да почвам от А и Б, а никъде не намирам подробни указания. Пълно е с потребители, които веднъж са успели и сега са "голямата работа".

@Mr. ?? Ако обичаш пусни Btv Comedy и остави канала да работи 15 минути. Кажи дали връща съдържание.

Кат нямаш време ,няма да гледаш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, 2249 написа:

Връща та се къса. Даже и с другите канали е така.

Объркал съм се. Добавка която имам инсталирана на Kodi, за гледане на TV е от BG хранилището: BG addons, не от Mar33 repo.

Сега е инсталирах наново и се достетих, е преди време е тествах, пак не работеше коректно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване