Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дизайн за определен WordPress сайт - как

Препоръчан отговор

Здравейте, ще помоля за малко help.

Седмици наред се опитвах да наподобя ето този изчистен дизайн като този на сайта https://wikiprograms.org. Опитвах локално с Xampp  , както и на хостинг, временно.
Получи се нещо, но все не мога или да махна разни неща като колона, или пък коментар. Или да добавя такива. Винаги влизат нежелани неща, или пък - изобщо не се виждат.

Има ли някой плъгин или програма, с която да постигна подобен видимо прост дизайн. Може и платени такива.

Благодаря

image.png.40c7fc7c9cc6c1e12076c293d6823e60.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземаш си една тема и си я редактираш да изглежда така както този сайт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има Wiki теми за wiki енциклопедии, просто напиши wiki в търсачката за теми на твоя админ панел.
Според информацията използваната в показания сайт тема се казва wiki

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

Вземаш си една тема и си я редактираш да изглежда така както този сайт.

На теория е така. Вземал съм поне 50 теми - не успях да докарам този дизайн.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, dimy написа:

На теория е така. Вземал съм поне 50 теми - не успях да докарам този дизайн.

Инсталираш темата OceanWP.След това си инсталираш Elementor ( безплатната версия).Инсталираш и Crocoblock ( той е платен, но многа да ти дам ключ за него). С тези 3 неща няма как да не направиш сайтът да изглежда 1:1 с оригиналния.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Elementor-а е кофти идея - от всичките page builder-и той е най-тежък и произвежда излишно тежки сайтове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Петър Ангелов написа:

Elementor-а е кофти идея - от всичките page builder-и той е най-тежък и произвежда излишно тежки сайтове.

Доста добре си се държи. Нямам проблеми с него. А и това, което давам е просто един от вариантите.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш, но ти не си единствения на света, който го ползва. На работа също го ползаме и поне за мен резултатите (и то след оптимизация) са плачевни - за хоум страница, на статичен сайт (без интеграции на външни услуги) звучи ли ти нормално при зареждане да прави 150 рекуеста? Щото на мен не. Извън личния опит, бях чел преди седмица класация (някой си беше играл да ги тества на чиста инсталация) на броя рекуести, които се правят при инсталирани различни билдъри (разбира се, не всичките), та там елементора беше на първо място - по количество такива. И като трето - от време на време, във FB групи, свързани с WP попадам от време на време и на хора, които обясняват че сменят елементора с друг page builder, заради горната причина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Петър Ангелов написа:

Без да се обиждаш, но ти не си единствения на света, който го ползва. На работа също го ползаме и поне за мен резултатите (и то след оптимизация) са плачевни - за хоум страница, на статичен сайт (без интеграции на външни услуги) звучи ли ти нормално при зареждане да прави 150 рекуеста? Щото на мен не. Извън личния опит, бях чел преди седмица класация (някой си беше играл да ги тества на чиста инсталация) на броя рекуести, които се правят при инсталирани различни билдъри (разбира се, не всичките), та там елементора беше на първо място - по количество такива. И като трето - от време на време, във FB групи, свързани с WP попадам от време на време и на хора, които обясняват че сменят елементора с друг page builder, заради горната причина.

Не се обиждам и нищо не казвам срещу мнението ти. Коригирах си по-горе поста. Това е само един вариант, който предлагам. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Емил Костов написа:

Не се обиждам и нищо не казвам срещу мнението ти. Коригирах си по-горе поста. Това е само един вариант, който предлагам. 

ей какъв Човек само има ли нещо от което не разбираш оня ден четох че си дал мнение и за изковаване на септична яма в планина😁

Към авторът dle-engine върши същата работа на това което си задал

има и други cms освен wordpress

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, woobu написа:

ей какъв Човек само има ли нещо от което не разбираш оня ден четох че си дал мнение и за изковаване на септична яма в планина😁

Към авторът dle-engine върши същата работа на това което си задал

има и други cms освен wordpress

Не знам за каква яма говориш, но понеже се правиш на отворко дай мнение и съвет на постващия. Чувал си, че има и други CMS системи,но дотам. Въобще това ли ти е меракът в този форум да се заяждаш?! Мене ме боли многоточието, че ти е квив светът. Помогни на човека, който има нужда от помощ. Не се занимавай с мен. Аз гарантирам, че по моя начин ще стане.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Не знам за каква яма говориш, но понеже се правиш на отворко дай мнение и съвет на постващия. Чувал си, че има и други CMS системи,но дотам. Въобще това ли ти е меракът в този форум да се заяждаш?! Мене ме боли многоточието, че ти е квив светът. Помогни на човека, който има нужда от помощ. Не се занимавай с мен. Аз гарантирам, че по моя начин ще стане.

ти май не си прочел какво съм писал dle какво е а кажи сега та видим към компетенто си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, woobu написа:

ти май не си прочел какво съм писал dle какво е а кажи сега та видим към компетенто си

Аз много добре чета какво съм написал. Очаквам ти да дадеш решение вместо да ми се правиш на голямата работа. И да, където мога давам и ще давам мнение колкото и да не ти харесва това. Не че пък на мен ми дреме, че на теб не ти харесва. Такива като тебе, дето гледат да джафкат само са притурка към форума, за да печели от коментари. 

Изивни, че бях груб, нищо лично към теб!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Аз много добре чета какво съм написал. Очаквам ти да дадеш решение вместо да ми се правиш на голямата работа. И да, където мога давам и ще давам мнение колкото и да не ти харесва това. Не че пък на мен ми дреме, че на теб не ти харесва. Такива като тебе, дето гледат да джафкат само са притурка към форума, за да печели от коментари. 

Изивни, че бях груб, нищо лично към теб!

къде трябваше да плача на завоят ли:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, woobu написа:

къде трябваше да плача на завоят ли:)

Плачи, където искаш. Въобще не ми дреме. Очаквам в трети кой коментар да дадеш CMS система и упътване как постващият да направи сайта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Емил Костов написа:

Плачи, където искаш. Въобще не ми дреме. Очаквам в трети кой коментар да дадеш CMS система и упътване как постващият да направи сайта.

ами ще гледам как ти плачиш след като ти си дал първият отговор "Вземаш си една тема и си я редактираш да изглежда така както този сайт."

ето го правилният отговор:

1. themes/wiki - тема wiki

2. plugins/wp-dtree - плъгин

3. plugins/wp-filebase - плъгин

и воала аз сглобих шаблонът преди теб

а dle-engine върши същата работа ама е платена явно не е по твоят джоб😁

хади сега ходи плачи някъде виж кво значи 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, woobu написа:

ами ще гледам как ти плачиш след като ти си дал първият отговор "Вземаш си една тема и си я редактираш да изглежда така както този сайт."

ето го правилният отговор:

1. themes/wiki - тема wiki

2. plugins/wp-dtree - плъгин

3. plugins/wp-filebase - плъгин

и воала аз сглобих шаблонът преди теб

а dle-engine върши същата работа ама е платена явно не е по твоят джоб😁

хади сега ходи плачи някъде виж кво значи 

И какво точно сглоби, че не ми е ясно?  Дал си линк към една CMS система и дотам. Просто нищо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

И какво точно сглоби, че не ми е ясно?  Дал си линк към една CMS система и дотам. Просто нищо. 

същото като това което авторът е писал

Дизайн за определен WordPress сайт

и то едно към едно с руското хех

а ти как му помогна че не ми е ясно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, woobu написа:

същото като това което авторът е писал

Дизайн за определен WordPress сайт

и то едно към едно с руското хех

а ти как му помогна че не ми е ясно?

Дал съм му точно каквото трябва. Но кой да чете по-горе вместо да се заяжда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване