Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Модул за отключване/заключване на Audi A3 8L

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди 2 месеца си купих Audi A3 8L, което има само един ключ (обикновен, без дистанционно за отключване и заключване). Мислех си да сложа от китайските модули, но след като се консултирах с монтьор, който е запален по ауди-тата ме отказа. Той ме посъветва да си потърся ключ и машинка от същата кола, която се продава на части. Намерих такива ключове, но тъй като това момче няма време, реших да пиша тук.

Въпросите ми са:

1. Ако купя само ключове с дистанционно, колата има ли си модул. Дали може да се обучат чрез програмата на VAG.

2. Ако купя ключ с машинка дали пак мога да купя дистанционни и да ги свържа с нея. (може би се дублират 2-та въпроса)

3. Не съм запознат до такава степен и не съм сигурен каква е тази машинка. (Аз си мисля че е за централното отключване, ако греша, моля някой отдолу да обясни.)

Колата е Audi A3 8L, 2000г., 1.6, бензин, 4 врати според мен тези характериситки за тази тема нямат значение, но ако пък случайно има смисъл от тях затова ги пиша. Ако някой може да обясни как стоят нещата, ще съм благодарен.

Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди при някой ключар, който се занимава с такива и ще ти каже. Можеш да минеш и през сервиз, който се занимава с "въртене" на километражи и автоелектроника. В мое село половината телевизионни се преквалифицираха в такива.

Кой колко ще свърши работа е съвсем отделен въпрос. И колко ще те "рендоса".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Johann Goethe
      Здравейте, искам да си купя много мечтан за мен автомобил! Проблем е, че не съм сигурен какъв точно да е.  Бюджетът е между 10000 и 15000 евро, а предпочитанията са да е купе/лимузина/седан, Вие какъв избор ще направите на мое място? Бмв,ауди или мерцедес!

• от ivanovr
      здравейте  , моля помогнете имам един проблем с аудуто 1.8и 125 коня .
      докато карам и като мина 50 почва да вие нещо да стържи смених каре вътрешно и външно но никакъв резултат гумите сащо джанти , амортисиори , лагери не не не ....
      отидох в сервиз и казаха че за смяна е скоросната кутия но се самнявам в това защото скоростите влизат добре при завой на ляво шумът идва от дясно колело и се осеща трептене на волана в краката ми и е непоносимо някой да е имал тоя проблем ? и как го е премахнал ще съм му много благодарен !!  
      ------ ШУМЪТ Е КАТО ---- ОУМ ОУМ ОМ ОМ ОМ 
      СЕ ЕДНО ЧЕ ПРЕСКАЧАТ ЗАБИ ИЛИ КАТО ЛАГЕР - НО СЪМ ГИ СМЕНИЛ!
    • от Eduard Pavlov
      Здравейте! Решил съм да си купувам нова кола и съм се спял на Ауди А4, след 2008 г. с новия фейслифт. Просто съм фен на Ауди и от доста време исках да си купя точно този модел. Преди имах Тойота Авенсис 2003 г.,(комби) 2.0 дизел 116 к.с. Не съм имал никакви проблеми с нея, здрава и икономична кола, но и малко тромава при изпреварване. Продадох я, защото беше на доста километри. Както и да е. Въпросът ми е какво Ауди А4 ще ми препоръчате вие? Къв мотор да търся? Ще ми се да е дизел, за да ми е по-икономична. Задъ;жително автоматик. Интересува ме какви са му предимствата и недостатъците? Надежда кола ли е? Може би ще се ориентирам към комби, заради по-ниската цена. Виждам, че тук в България тези Аудита започват от 14 000 лв нагоре. Но съм решил да си търся от Швейцария или от Германия. Нямам доверие на автокъщите в България. Превъртат километражи, закрепват ги, колкото да ги продадат и кой знае какви проблеми имат. Знам, че поддръжката ще ми е скъпа. Предвидил съм го. Просто искам да съм сигурен, че съм направил правилен избор. Бюджетаът ми е около 15-16 хил. лв. Ще се раздам да чуя вашето мнение. Благодаря! 
    • от Black Dragon 777
      Здравейте на всичко.Тея дни си купих ауди а4 1995 г. 1.8. и искам да му сменя волана със по нов от тези на audi a3(1998),а4(1999)  от по новите или а6.( до 2000г.)Но проблема ми е че не знам дали ще съвпадне.Някое знае ли кой става и кой не ,защото не ми се иска да се купя някой и да не стане или да свалям този,за да разбера какъв трябва да си търся .Благодаря предварително .
    • от nikola_dimitrov95
      Здравейте, интересувам се от всички плюсове и минуси на двете марки и модели коли. Който се сети нещо, нека да добавя в коментарите отдолу.
      Относно БМВ-то...говоря за (2004-2006 година) около 300-380 коня, ориентировъчно понеже гледам, че са на доста по-ниски цени (10-16 хил.) от тези от 2008-ма нагоре, които са над 20-25 хилки. 
      Относно Аудито...същата работа... 2004-2007, 4.2 двигател 250-350 коня, защото вървят 10-16 бона, а тези над 2008-ма .... около 40-50!
      Интересува ме кое колко гори, кое повече харчи, кое кара по-добре зимата в снега, кое ускорява по-бързо, дизел или бензин, на кое му е по-скъпа поддръжката, тези цени на моделите нормално ли е да са 10-16 хилки...да не ми пробутат купета с гуми и т.н. Абе, каквото се сетите ще се радвам да го споделите с мен.
      п.п - което и от двете да е...АВТОМАТИК ще е, в момента съм с мерцедес w202d ръчка и ми омръзна градско 1ва 2ра 1ва 2ра..
      Благодаря предварително!  
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване