Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Digital deck е прохождащ сайт, чиято концепция е лесното и бързо създаване на онлайн присъствие на частни лица и фирми, с цел популяризиране на дейността извършвана от лицето. Feedback от всякакво естество е добре дошъл.

https://digital-deck.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Англоезичният интерфейс ме отказа веднага. Двама ожлебени, напляскали ценички в търсене на араби с оранжеви бради. Вместо пълнеж, талаш и трици от огромни графики и алабализми. И този  digital-deck домейн е мото мо с digital-dick.  Kakвото повикало такова обадило. Наслука!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още нещо добавено от мен.

Заглавието на темата Ви е написано така, че спирайки се човек на него, с първичното си мислене възприема  нещата, все едно че става въпрос за Kaldata.com. Разбира се, че това е лично мое мнение и би било добре да помислите за по точно заглавие на темата си. Пожелавам Ви успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтът е правен на Wordpress. Не мога да видя, коят е темата, но се използва Elementor като WEB редактор. Сайтът е направен чрез него. Може да модифицираш и да променяш каквото си искаш. Това е готов модул сайт. Вече от теб зависи какво ще правиш после.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cntrl+U влез в стиловете и там ще прочетеш името й.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Profruit написа:

Cntrl+U влез в стиловете и там ще прочетеш името й.

Не, че няма да я видя, просто не ми се занимава. Но благодаря все пак!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам тези някои момичета с тези цени за час "работа" ..... Много неща може да си помисли човек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ice_lion__01 написа:

Като гледам тези някои момичета с тези цени за час "работа" ..... Много неща може да си помисли човек.

Нещата са доста улеснени, особено при Front-End. Който иска да си избира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от georgi999
      здравейте надявам се да ми помогнете. 4 пъти ме късат на този изпит . На notepad ++ трябва да го направя .наистина не ми се отдава. моляви не ме критикувайте просто искам да взема изпита,разберете ме. Трябва да направя уеб сайт .ще кача файла за да видите там е обеснено подробно .моляви за помощ.благодаря предварително .  

• от streleca_stz
      Здравейте! От няколко дни когато публикувам линкове от уеб сайта ми във фейсбук страницата / на уеб сайта / ми изписва всеки път да въвеждам код за сигурност. Отделно когато искам да кликна на линка и ми показва първо съобщение, че ме предупреждават за неисигурен сайт. След търсене в Интернет не разбрах как мога да отмаркирам уеб сайта си, защото не е спам.
      Имам уеб сайт за музикална група и просто споделям директно линкове от публикации от него в социалната мрежа. Някой ако може да ми каже как мога сам да се справя или поне към кого да се обърна / търсих във фейсбук някакви контакти с екипа на мрежата, но уви - нищо /
    • от vlamih
      Здравейте,

Не знам дали съм уцелил правилния подфорум, но ме интересува някой ползвал ли е услугите на izgodnosait.com за да си поръча сайт. Аз вече го направих, но преди да споделя опита си искам да видя дали има други доволни/недоволни клиенти.
    • от Николай Гечев
      Website2PDF
      Онлайн иснструмент, който конвертира даден уебсайт в PDF файл.
      Този инструмент позволява да:
      Конвертирате произволен уеб сайт или негова поддиректория. Подредите структурата на съдържанието. Да имате бърз достъп до всяка точка, чрез отметките.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване