Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся да си закупя видео карта за гейминг.Cмятам да играя предимно Rising Storm 2:Vietnam,Hell Let Loose,COD:Warzone,Squad и подобни hardcore 30v30 fps игри.В момента съм с 1050ti което вече изнемощява при по-новите заглавия. Ориентирал съм се към към нова 1660 или 1660 Super или втора ръка 1070,търся компетентно мнение и бих взел всякаква друга карта стига да подкара на High/Ultra настройки.Друг въпрос който имам, мога ли да бъда сигурен че захранването ми ще издържи със новата карта, тъй като е 520 ватово. Бюджета ми е 500-550лв.

CPU - Ryzen 5 1600 (не е AF)

MOBO - MSI B350 MATE

RAM - Gskill Aegis 8gb DDR4 3000mhz C16

PSU - SeaSonic S12II 520 Bronze

HDD - 1TB

SSD - 120 GB

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай модел на захранването. 1070 ме съмнява да намериш за такива пари, в момента вървят 700-800 лв. и нагоре. Тук намирам една 

Видео карта MSI GeForce GTX 1650 4GB D6 VENTUS XS OC - 912-V809-3445 912-V809-3445 - на топ цена — Ardes.bg

но е с ограничена наличност, ако не е свършила, която ти влиза в бюджета. До края на годината едва ли ще намериш нещо по-изгодно, че може и до догодина по това време.

Тук също има някакви бройки

Видео карти - цени на промоция от JAR Computers

Въпреки, че реално няма да направиш кой знае какъв ъпгрейд, но това е за момента положението.

GTX 1650 vs GTX 1050 Ti Test in 8 Games - YouTube

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Raze написа:

Дай модел на захранването. 1070 ме съмнява да намериш за такива пари, в момента вървят 700-800 лв. и нагоре. Тук намирам една 

Видео карта MSI GeForce GTX 1650 4GB D6 VENTUS XS OC - 912-V809-3445 912-V809-3445 - на топ цена — Ardes.bg

но е с ограничена наличност, ако не е свършила, която ти влиза в бюджета. До края на годината едва ли ще намериш нещо по-изгодно, че може и до догодина по това време.

Тук също има някакви бройки

Видео карти - цени на промоция от JAR Computers

Въпреки, че реално няма да направиш кой знае какъв ъпгрейд, но това е за момента положението.

GTX 1650 vs GTX 1050 Ti Test in 8 Games - YouTube

Това ми е захранването:

https://seasonic.com/s12ii

520 ватовия модел

SeaSonic S12II 520 Bronze

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достатъчно е. Евтини видеокарти няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ардес са посредник и някои от нещата които са им обявени в сайта не могат да ги доставят. И кви са тия игри бе братче, 1050ти да изнемогва. Не се правя на интересен, но защо си купувате видео на нвидиа с процесор на амд? с 10-годишен интел и 8-годишна нвидиа ми върви фортнайт, вярно не възможно най-гладко, но прилично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Камен Петров написа:

Ардес са посредник и някои от нещата които са им обявени в сайта не могат да ги доставят. И кви са тия игри бе братче, 1050ти да изнемогва. Не се правя на интересен, но защо си купувате видео на нвидиа с процесор на амд? с 10-годишен интел и 8-годишна нвидиа ми върви фортнайт, вярно не възможно най-гладко, но прилично.

Фортнайт много не ме интересува, пък и тя е много добре оптимизирана и върви на и стари машини, аз искам да ми тръгнат игри които приличат на по модерна версия на battlefield 2, които са хем по тежки, хем по зле оптимизирани А пък избора на карта беше защото когато я купувах отново имаше криптобум, и хората изкупуваха 570 и 580 с надеждата да изкопаят нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Simba213 написа:

battlefield 2

Серията, особено по-новите, са си сравнително тежки - имат много детайлни графики, отворен свят и съответно си искат ресурси. Относно оптимизацията също си е доста добре - играл съм последните няколко с по-стар и слаб процесор - интел 3 поколение и старата GTX 970 и си вървяха супер, картата се товареше на 100% постоянно, 60+ кадъра на високи настройки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На коя фирма са тези игри, щото има някои които изкуствено завишават изискванията, а реално си вървят на по-слаби параметри. Да не са на Юбисофт?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Raze написа:

Серията, особено по-новите, са си сравнително тежки - имат много детайлни графики, отворен свят и съответно си искат ресурси. Относно оптимизацията също си е доста добре - играл съм последните няколко с по-стар и слаб процесор - интел 3 поколение и старата GTX 970 и си вървяха супер, картата се товареше на 100% постоянно, 60+ кадъра на високи настройки.

Просто давах пример на колегата.Игрите които посочих са подобни на battlefield, но са издадени от по-малки студия и съответно са по-зле оптимизирани.

А пък последните заглавия на battlefield тръгнаха в много по "аркадна" посока и ми загубиха интереса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване