Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам един проблем с банката ОББ, токущо ми звъннаха и ми казаха следното нещо "вноската ми на месец е 200лв,а искат още 100лв отгоре, защото нямало постъпления, а в договора изрично е написано месечна вноска 190лв,а аз внасям по 200лв. Лихвата била малка, не стигало парите за заплати, нещо си при което аз им затворих". Та въпроса ми е, могат ли да ми искат още 100лв,при положение, че месечната ми вноска е 200лв?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Малкия стар войник написа:

Та въпроса ми е, могат ли да ми искат още 100лв

Не и по този начин - по телефона. Прегледай си добре договора за подробности и провери какво е положението в някой клон на ОББ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Малкия стар войник написа:

Здравейте, имам един проблем с банката ОББ, токущо ми звъннаха и ми казаха следното нещо "вноската ми на месец е 200лв,а искат още 100лв отгоре, защото нямало постъпления, а в договора изрично е написано месечна вноска 190лв,а аз внасям по 200лв. Лихвата била малка, не стигало парите за заплати, нещо си при което аз им затворих". Та въпроса ми е, могат ли да ми искат още 100лв,при положение, че месечната ми вноска е 200лв?

Банка няма как да ти звънне в 18:30.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ба мама му толко ли го закъсаха тия от ОББ-то, другия път като ти звънне тоя го питай нещо DMS кампания немат ли, да им дариме некй лев на 'ората.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минималната ти вноска е 190 лв. Ако всеки път плащаш минимална, може да те начигарят с още лихва и така ще платиш двойно по-бавно с тройно повече лихва, че и повече. Например: взимаш 1000 лв. заем и ти казват 5 стотинки минимална вноска. Ще плащаш дорде си жив и вместо да върнеш 1200 лв. ще върнеш 35000 лв. :)  Дали са ти съвет, но ти си по-голям от тях, че и акъл търсиш, нищо че са те светнали!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Бонбон с катран! написа:

Минималната ти вноска е 190 лв. Ако всеки път плащаш минимална, може да те начигарят с още лихва и така ще платиш двойно по-бавно с тройно повече лихва, че и повече. Например: взимаш 1000 лв. заем и ти казват 5 стотинки минимална вноска. Ще плащаш дорде си жив и вместо да върнеш 1200 лв. ще върнеш 35000 лв. :)  Дали са ти съвет, но ти си по-голям от тях, че и акъл търсиш, нищо че са те светнали!

И къде я видя тази минимална вноска? Взимаш 1900 лв. заем и ти казват 190 лв. месечна вноска за 1 г. Има определена месечна вноска, в която влизат и лихвите,  и точка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване