Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ще мога ли да взема пратка от спиди ако нямам 18 но имам лична карта на 14 съм

Препоръчан отговор

здравейте на 14 съм и ще си поръчвам  vape  от базар бг , ще мога ли да го взема от спиди имам лична карта.Пратката ще бъде от частно лице към частно лице

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си поръчваш електронна цигара ? Че то това е пълна пародия. Така и така ще се дават пари, та по-добре за истинското усещане от магазина.

Само не знам къде ще се криеш и после какви дъвки ще дъвчеш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, [email protected] написа:

Ще си поръчваш електронна цигара ? Че то това е пълна пародия. Така и така ще се дават пари, та по-добре за истинското усещане от магазина.

Само не знам къде ще се криеш и после какви дъвки ще дъвчеш...

Не го мисли това. Сега си пушат навсякъде и никой нищо не им казва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Не го мисли това. Сега си пушат навсякъде и никой нищо не им казва.

За съжаление .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, -Fu- написа:

За съжаление .

Сега дали е за съжаление или не е доста обширна тема. Но ако ще се крие и ще предръпва от една цигара за 20 секунди да не го вижда някой, по-добре да си пуши спокойно. Сега не коментирам дали с теб го одобраваме или не, но ако така стоят нещата по-добре да си пуши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Емил Костов написа:

Сега дали е за съжаление или не е доста обширна тема. Но ако ще се крие и ще предръпва от една цигара за 20 секунди да не го вижда някой, по-добре да си пуши спокойно. Сега не коментирам дали с теб го одобраваме или не, но ако така стоят нещата по-добре да си пуши.

Като бивш пушач категорично не удобрявам тютюнопушенето от деца ,още по малко пък свободно. В нашето съвремие да видиш дете с цигара се приема за нормално ,а това води до деградация на обществото ни ,ето защо написах за съжаление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, -Fu- написа:

Като бивш пушач категорично не удобрявам тютюнопушенето от деца ,още по малко пък свободно. В нашето съвремие да видиш дете с цигара се приема за нормално ,а това води до деградация на обществото ни ,ето защо написах за съжаление.

Напълно съм съгласен с теб!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.04.2021 г. в 11:26, Raze написа:

Искат ми само кода от СМС-а. Лична карта не ми търсят. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ostavime написа:

Искат ми само кода от СМС-а. Лична карта не ми търсят. 

Винаги искат лична карта. Спрете с глупостите. Ще мина утре да ти снимам и пред двата офиса на Спиди и Еконт какво точно пише. Иначе тук може да си говорите фантастики колкото ви душа иска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишо, всичко е възмножно мойка.Като не става със закона минаваме покрай него.Обаче само когато си струва.Недей да пушиш! За каквоти е? За гъзария? Еми не си гъзар мойка. Заради проблеми стрес? На 14 си не вярвам да имаш проблеми.Намери си други хобита.Спорт, животни, гаджета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване